Sklep online - znane marki

Sklep online - znane marki

Dobry sklep z butami jest mi potrzebny. Jakieś propozycje? Najbardziej to chciałabym kupić gdzieś na promocji jakieś sneakersy od Lacoste. Jeśli kojarzycie takie sklepy z oryginalnym – krokodylem/aligatorem (nigdy nie wiem ;-) ) to piszcie!

bruklin187

Posty: 11

 
Zadowolona jestem z małej torebki wieczorowej od Louisa V. którą kupowałam internetowo na internetowy-sklep.net. Na żywo jeszcze zyskała, choć już na zdjęciu wyglądała bombowa. Klasa, styl, elegancja – moim zdaniem nie ma w tej chwili lepszej marki która by na świecie robiła torebki niż właśnie LV.

Speedy_UT

Posty: 4

 
Marzą mi się buty od Prady, ale na takie oryginalne to nie wiem czy kiedykolwiek sobie będę mogła pozwolić. Chyba, żebym wygrała coś w lotto, ale że ostatnio rzadko gram, więc szanse dodatkowo spadają ;P

donbagino

Posty: 8

 
Trochę nie za bardzo wiem skąd się wzięła taka duża popularność niektórych marek, które dzisiaj uważane są za kultowe. Wiele modeli ubrań, czy butów jakie przeglądam sobie od tych ponoć najlepszych producentów to mi się tak po ludzku i po prostu nie podoba. Dziwne, że są tak sławne.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Buty na obcasie to na pewno ciekawe ma w ofercie Prada, albo tak samo Gucci. Ja na co dzień chodzę w dość wysokich butach, jestem raczej niskiego wzrostu więc buty zawsze mnie te kilka centymetrów podnoszą.

untelekt

Posty: 8

 
Moja mama bardzo dba o to, żeby każde jedno ubranie było markowe, eleganckie, dobrze leżało i tak dalej. Ja jakoś nie przywiązuję do tego większej uwagi u siebie. Spodni mam może ze 3 sztuki podobnie z bluzkami, koszulkami i tak dalej. Ton ubrań w mojej szafie się nie znajdzie.

Hihi_WWW

Posty: 5