Dobry serwis komputerowy, znacie kogoś ?

Dobry serwis komputerowy, znacie kogoś ?

Kumpel polecił mi podobno dobry serwis komputerowy, ale chciałbym gdzie indziej jeszcze podpytać. Macie kogoś zaufanego?

Warren1987

Posty: 14

 
Tak to właśnie jest, że nie wszędzie można liczyć na profesjonalne usługi. Szkoda przekonać się na swojej skórze, a bardziej na sprzęcie. Oddałem kompa do tego taniego serwisu laptopów i bałem się co z nim będzie, ale niekoniecznie. Polecam, albowiem to fachowcy, zrobili nawet więcej niż chciałem naturalnie za moją zgodą :)

messi10

Posty: 10

 
Dali mi długą gwarancję, dlatego sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to bardzo mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to bardzo rzetelna firma.

Greed

Posty: 21

 
Wiadomo, że każdy ma obawy. W końcu to sprzęt, na którym nam zależy. Zanim wybierze się dobry serwis komputerowy trzeba się nieźle naszukać, czy to w sieci czy na własną rękę. Należałoby mieć swój zaufany.

Oct714

Posty: 16

 
To skup laptopów, gdzie sprzedałem swój sprzęt http://komputerytopserwis.pl. Szybka wycena, która bardzo mi spasowała i kurier do domu.

bezi2

Posty: 14

 
Skup laptopów to ostateczność. Zawsze lepiej próbować naprawić sprzęt. Mam takie dwa laptopy w domu i zawsze się komuś przydadzą, szkoda sprzedawać, bo pieniądze nie są duże.

gregBard

Posty: 22