japońskie monitory z dostępem do czujnika natężenia światła

japońskie monitory z dostępem do czujnika natężenia światła

Energooszczędne monitory z technologią LED-ową, gdzie takie znajdę? Kupowaliście może ostatnio coś takiego? Zastanawiam się nad japońskimi wyrobami.

mirekp2005

Posty: 14

 
Mnie się już wzrok powoli psuje od mojego monitora, a dużo przed nim czasu spędzam, też szukam czegoś nowego. Nawet jeszcze sobie nie sprawdzałem, jak oferta wygląda cenowo? Taki 21 cali to ile by kosztował?

Hmielek2

Posty: 22

 
Wybór jest ogromny, praktycznie każda firma zajmująca się komputerami i elektroniką robi monitory. Przydałby się jakiś ranking producentów byłoby łatwiej się na coś zdecydować ;-)

Skałka

Posty: 30

 
Mnie ostatnio kupili na urodziny nowy monitor, ale nie wiem skąd zamawiali. Marka taka średnio znana, ale powiem, że póki co ładnie się sprawuje. Ciekawe ile zapłacili...;)

Sarenka

Posty: 27

 
Niby Chiny i Japonia leżą blisko siebie, ale jeśli chodzi o elektronikę to zdecydowanie wolę rzeczy made in Japan, niż China, bo tutaj przepaść jest ogromna w jakości ;) Pozdrawiam!

aliDER$

Posty: 24

 
Sam zaczynam się trochę bawić w grafikę komputerową i widzę, że ten monitor co mam aktualnie to mi już powoli nie styka ;P Jednak przydałoby się coś o lepszych parametrach, lepszym kontraście itd. ;/ a to się wiąże z kosztami.

Kopah

Posty: 27

 
Fajną opcją są monitory z LED, można trochę na prądzie zaoszczędzić, no i jest to ekologiczne rozwiązanie ;-) Może przy 1 monitorze jakoś oszczędności się nie zauważy, ale jak w firmie stoi ich 50, to wtedy już różnica w zużyciu energii może być znacząca ;->

dandy999

Posty: 25

 
Akurat na monitorach to się nie znam za bardzo, już prędzej bym coś mógł podpowiedzieć w temacie telewizorów, bo ostatnio wymieniałem na nowy, więc sobie ofertę dogłębnie sprawdziłem i zrobiłem małe tourne po sklepach ;-)

@_24lampy

Posty: 26