naprawa komputerów, która firma ?

naprawa komputerów, która firma ?

Nie wiem czy kupować nowy komputer czy modernizować stary? Jak to wygląda kosztowo? Ktoś coś mi może doradzić.

Kobitka22

Posty: 3

 
Mój laptop można się grzał i był z nim kłopot. Ostatecznie oddałem go do firmy, jaka naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zaspokojony, albowiem nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

Mr Boks

Posty: 10

 
Według mnie dla własnego bezpieczeństwa lepiej wzywać na miejsce kogoś, kto trudni się naprawami komputerów, bo taka firma zna się na tym o wiele lepiej. My nie wiemy jak to się robi, a wtedy można coś zepsuć. Dotyczy to instalacji systemu operacyjnego jak i wymiany jakiś części w komputerze.

Klakier

Posty: 5

 
Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

wom_ww

Posty: 9

 
Jeżeli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wówczas wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

gabryś99

Posty: 16

 
Kartę graficzną wymieniał mi serwis komputerowy z tej strony http://itex-serwis-komputerow.pl i jestem usatysfakcjonowany. Znają się na tym, dlatego mogę ich polecić wszystkim zainteresowanym osobom, albowiem warto.

maryna45

Posty: 12

 
Dawniej komputery modyfikowałem sam, ale obecnie na nic nie ma czasu. Zawsze daje zarobić osobom, które się tym zajmują. Wymiana kary graficznej czy innych podzespołów to niski koszt i mogę sobie na to pozwolić. W tym czasie zajmuje się swoimi ważnymi sprawami.

pawel253

Posty: 11

 
Nigdy bym się nie odważył na naprawę komputera. Nawet nie wiem, co tam w środku jest. Korzystamy z komputera, na co dzień, a awarię zgłaszam serwisowi.

lodz24h

Posty: 5

 
Jeśli na komputerze jest niezmiernie sporo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

Lupusx

Posty: 10

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dzisiaj jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

Robuś

Posty: 17