Nettopy przemysłowe, gdzie kupić

Nettopy przemysłowe, gdzie kupić

Dzień dobry. Niedawno w pewnej firmie widziałem ciekawe mini komputery, które wcale nie działały wolno. Pomyślałem o zakupie takiego.

Gdzie ich szukać?

merylk67

Posty: 19

 
Witam.

Jako, iż hobbystycznie używam komputera, a do tej pory mój pracował bardzo głośno wręcz budząc pozostałych domowników postanowiłem zainwestować w komputer fanless. Dziś mogę bezszelestnie surfować po Internecie nawet w późnych godzinach nocnych.

tadziu47

Posty: 23

 
Hej. Ograniczona powierzchnia i brak miejsca pod biurkiem to kapitalna szansa dla komputerów mini-itx. Są one coraz częściej stosowane zarówno w firmach, jak i w domach. Ja zastosowałem kilka takich komputerów u taty w przedsiębiorstwie, choć do domu zarówno nabyłem taki jeden komputer.

Pacothelllucia

Posty: 43

 
Witam serdecznie.

Prowadzę małe call-center i zawsze ceniłem jakość obsługi klienta. Chcę o nią powalczyć, a w związku z tym zakupiłem trzy komputery bezwentylatorowe. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń wobec nich, choć cena mogłaby być delikatnie niższa, natomiast cóż – polecam!

Sam zakup realizowałem za pośrednictwem http://www.mini-komputery.pl.

suprafull

Posty: 26

 
Hej.

Na co dzień obcuję z komputerami przemysłowymi, bowiem jestem informatykiem w jednej z krakowskich firm. Mogę polecić zakup takiego sprzętu przedsiębiorcom, bo rzadko trafiają się awarie, a zdecydowanie częściej muszę naprawiać komputery stacjonarne, w których istnieje większa możliwość ingerencji w oprogramowanie.

89ostry89

Posty: 24

 
Cześć. Niewielkie rozmiary, a zarazem spore możliwości oferują klientom nettopy przemysłowe. Wiem, co mówię, albowiem jestem posiadaczem jednego z nich. Poprzednio w firmie stosowaliśmy pośrednie rozwiązania chcąc uniknąć olbrzymiego wydatku na nettopa, lecz poświęcone na ten cel środki pewnie wystarczyłyby na drugi tego typu sprzęt, który z chęcią bym przyjął.

RedEvil

Posty: 24