akcesoria komputerowe online

akcesoria komputerowe online

Jakiego ultra booka, byście mi polecicie? Z jakich korzystacie? W jakim sklepie internetowym warto byłoby się rozejrzeć za wydajnymi modelami?

piehoot

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o markowe komputery - totalnie się nie orientuję w tym sprzęcie akurat, w sensie na jakie marki są dobre. Natomiast polecam złożyć samemu, dostosowanego wprost idealnie do naszych potrzeb. Jedni będą przecież grać w gry, które wymagają naprawdę sporej mocy obliczeniowej, a kolejnym posłuży jako maszyna do pisania.

hmielus

Posty: 23

 
Powiem szczerze, że sam się rozglądam za takim sklepem. Mam parę rzeczy do kupienia. Na pewno karta graficzna i dźwiękowa są do wymiany, bo już niestety te parametry mi nie wystarczają co mam teraz...

zimek123456

Posty: 32

 
Jakiś czas temu zakładałem podobny wątek w sumie. Parę osób mi odpisało, ale jak sprawdziłem te ich sklepy to nic dla siebie nie znalazłem..ciągle szukam.

komspid03

Posty: 21

 
Kusi mnie, żeby sobie zainwestować w procesor 8 rdzeni na Socket AM3+ ze stronki www.itpromo.pl. Jeszcze się zastanawiam i liczę kasę ;)) Mają tu zresztą też dużo innych fajnych podzespołów, jest z czego wybierać. Warto zajrzeć.

Siiiwer

Posty: 16

 
Wogole zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, czy kupić markowy komputer stacjonarny, czy samemu złożyć z podzespołów. Mogę liczyć na jakąś radę?\

namok

Posty: 19

 
Zastanawiam się czy by sobie nie kupić komputer i oprogramowanie „używane”...Co myślicie o takiej opcji? Oszczędność jest spora, trzeba tylko trafić na zadbany sprzęt. Trochę ryzyka jest.

Nikuś23

Posty: 17