bezpieczna baza przedmiotów

bezpieczna baza przedmiotów

Poszukują dobrego, sprawdzonego, solidnego programu do katalogowania majątku!! Mam sporo książek, kolekcję obrazów i monet. Chcę to jakoś wszystko opisać, zarchiwizować w formie cyfrowej.

namok

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że się zastanawiam też nad takim programem. Jest trochę tych kosztowności, a człowiek w sumie tak na codzień nawet sobie z tego nie zdaje sprawy, że parę dość drogich rzeczy ot tak sobie leży na widoku w salonie..

Zosia

Posty: 23

 
Proponowałbym sobie kupić Sejfsofta, ja używam i choć zawsze mnie różne programy komputerowe wkurzały to tu jest okej ;) Można szybko się w to wdrożyć. Ja to lubię mieć ogólnie porządek wokół siebie, więc dla mnie takie katalogowania majątku to ważna sprawa. Co do programu to wersję demo masz na www.sejfsoft.pl. Jest też cennik do sprawdzenia, bez ukrytych kosztów, uczciwie.

Lupusx

Posty: 22

 
Mnie to żona męczy, żebym zaczął spisywać co dokładnie mamy itd. Może się coś takiego faktycznie czasami przydać. Ale nie wiem, jeszcze się zastanawiam nad tym. Pozdrawiam.

namok

Posty: 16

 
Z tym majątkiem ruchomym to tak już jest, że łatwo można coś zgubić...nie to co w przypadku nieruchomości :) Trudno byłoby zapodziać gdzieś dom :D także ja jestem za tym, żeby sobie prowadzić taką listę wartościowych ruchomości. Mnie polecono program z portalu www.sejfsoft.pl i faktycznie się sprawdza. To szwagier mi o nim powiedział i wyjątkowo miał rację :P

lumer45

Posty: 18

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

Czarek

Posty: 22

 
Widziałam ostatnio w jakimś filmie jak właśnie taki spis majątku pomógł policji szybko znaleźć złodzieja i odnaleźć dużą część skradzionych rzeczy, więc chyba warto takie archiwum mieć. Pozdrawiam.

Boss

Posty: 18