Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Internet hotspot w Białymstoku, gdzie ?

Internet hotspot w Białymstoku, gdzie ?

Internet hotspot w Białymstoku, gdzie ?

O co chodzi w freehotspot? Czy to naprawdę jest darmowy internet? Jak to zainstalować u siebie?

gruszk34

Posty: 11

 
No to dołączyłem !!! Mam swojego własnego freehotspota i dostęp non stop do darmowego internetu. Polecam każdemu, kto szuka oszczędności i swobody odnośnie dostępu do sieci.

Yuri20

Posty: 12

 
Nawet nie myślałem, że tylu moich znajomych zdecyduje się na taki krok. Powiem szczerze, że takich usług jak freehotspot powinno być coraz więcej. W końcu mamy coś zupełnie darmowego odnośnie internetu.

qKy44

Posty: 22

 
W zasadzie bardzo ok pomysł, frehotspot u nas dopiero co dociera do ludzi. Ale wiem, że w innych krajach funkcjonuje to bardzo dobrze. To lepsze od wifi, naprawdę. Tylko, że do tego potrzeba ludzi. Koniecznie trzeba się zdecydować na taki krok, żeby dostęp do internetu był wszędzie. Całą inicjatywę oczywiście bardzo popieram.

alidomus

Posty: 16

 
Zasięg freehotspotu jest już poza Białymstokiem więc widać, że idea się spodobała. Ja już też go mam:) Polecam, nie bójcie się, bowiem to faktycznie darmowa inicjatywa. Można poczytać info na stronce.

Krakus

Posty: 20

 
Niezmiernie dobry pomysł :) freehotspot działa i to nawet u mnie poza granicami miasta. Jeśli chodzi o zasięg to oczywiście jest on zależny od nas samych. Musi być nas duża liczba, więc nie pozostaje nam nic innego jak rejestrować się i tyle.

tigra32

Posty: 13

 
Super idea !!! Dopiero od niedawna wiem i korzystam z freehostspot a już widzę, jak to funkcjonalna sprawa. Teraz nie muszę martwić się już o internet mobilny, gdy wychodzę z domu. Oszczędzam te parę złotych. Poza tym cieszę się, że w ogóle jestem w tej społeczności.

wiesław11

Posty: 11

 
Uruchomiłem niedawno swojego freehotspota i jestem pod wrażeniem funkcjonalności tego darmowego internetu właściwie wszędzie w mieście gdzie jestem :D. Najpierw zarejestrowałem się na https://www.freehotspot.eu/. Później dodałem też swój router i teraz udostępniam internet innym. Pomysł bardzo ok, który popieram i polecam.

MsIp

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o freehotspot to rejestrujesz się i dodajesz router w niesłychanie prosty sposób. Od dawna nie czułem się tak wolny, jeśli chodzi o korzystanie z sieci poza domem. Podoba mi się to.

WacDEC

Posty: 23

 
Od kilku miesięcy używam freehotspot i w mieście działa idealnie. Nie zmuszam, ale polecam. Chodzi o zbudowanie jak największej społeczności dzięki której będziemy mieli darmowy internet w zasadzie wszędzie gdzie się udamy. Niech się rozbudowuje i też zachęcam do rejestracji na ich firmowej stronie.

uiids

Posty: 44