Serwis laptopów Sony Vaio, jaka firma ?

Serwis laptopów Sony Vaio, jaka firma ?

Pilnie potrzebuję znaleźć dobry profesjonalny serwis laptopów HP. Miałem już styczność z mega pseudofachowcami, więc liczę od was na skuteczną pomoc :)

Joe

Posty: 9

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego profesjonalnego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, iż jest taki problem ze odszukaniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

labuh

Posty: 13

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy niezwykle szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe staranie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak fachową firmę. To miło, że na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

michaś34

Posty: 13

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, natomiast nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

marta369

Posty: 7

 
To faktycznie skuteczny serwis laptopów Asus, natomiast nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop otrzymał drugie życie w tym miejscu, polecam, bo to specjaliści.

iHS

Posty: 20

 
Porządny serwis laptopów udzieli ci długich gwarancji. Tym należy się kierować. Na wymianę płyty głównej w moim Asusie pozyskałem 12 miesięcy. Mam pewność, iż wszystko jest ok. Małe serwisy odpadają, omijajcie je z daleka. Można się nieźle naciąć.

pzkpv

Posty: 18

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Ale z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

syczybobrr

Posty: 38

 
Tanio, niesłychanie dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

messi10

Posty: 11

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy bardzo szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, że na polskim rynku działają tacy fachowcy i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

codePerformance

Posty: 14

 
Popieram przedmówców, albowiem sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, iż to mega fachowcy. Poza tym iż usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

23-Obert

Posty: 13