WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

Poszukuję stronki z któej mogę pobrać wygaszacze ekranu?

Strona główna > Elektronika dla każdego > Netbooki > Poszukuję stronki z któej mogę pobrać wygaszacze ekranu?

Poszukuję stronki z któej mogę pobrać wygaszacze ekranu?

18.12.2013 00:10:02 

Czy wiecie gdzie udostępniają darmowe wygaszacze ekranu? Szukam i szukam i nie mogę odszukać stronki z takimi wygaszaczami za free...Jeżeli macie sprawdzone serwisy to dajcie znać! Pozdro 600!

19.12.2013 11:35:19 

Czołem!

Z tymi wygaszaczami to mam także mały kłopot. Wybrzydzam strasznie i szybko mi się nudzą kolejne grafiki. Najchętniej to bym zmieniał tak po dwóch, trzech dniach na kolejny. Sporo nieco oryginalnych motywów pobrałem ze stronki deskflow.pl. Jest to chyba jedyna strona z multimedialnymi wygaszaczami, jaka daje radę. Po prostu, te grafiki należy zobaczyć, ustawić sobie i gwarantuję, że efekt będzie niczego sobie;)

Pozdrawiam.

20.12.2013 18:47:10 

Jakiś okres temu zarówno szukałem na innym forum fajnej stronki z wygaszaczami. Było trochę propozycji, natomiast najniezwyklej spodobały mi się wyświetlacze od serwisu deskflow.pl. Zresztą wiele osób od nich pobiera, wystarczy sprawdzić ile mają lajków na FB. Przygotowali multimedialne wygaszacze z fajnymi motywami, nie ulega wątpliwości ja wziąłem ze sweet kotami, bo jak w przeciwnym razie:p Moduł z zegarem niezwykle spoko, do tego można sobie walną pokaz slajdów, też do kto lubi, dla każdego coś miłego.

21.12.2013 09:01:16 

Eee, nie zdołasz odszukać stronki z wygaszaczami? Przecież jest wujek google:P Ja tam mam kilka sprawdzonych witryn z takimi rzeczami. Ostatnio odkryłem deskflow.pl i tutaj jest niezwykle urozmaicony wybór. Są motywy sportowe, motoryzacyjne, grafiki ze zwierzakami – dla każdego coś. Mają bezpłatne wygaszacze, natomiast żeby sobie tam robić modyfikacje to wypada jakieś punkty zbierać bądź coś.

22.12.2013 21:35:00 

Sam nie korzystam z wygaszacza, lecz u mnie w pracy parę ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre z nich mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

23.12.2013 10:05:35 

Jeżeli szukasz czegoś faktycznie super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z której sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowoczesne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Bez wątpienia za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niesłychanie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, też faktycznie fajna opcja.

24.12.2013 23:46:14 

Sam nie korzystam z wygaszacza, natomiast u mnie w pracy niewiele ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre mają fajną dowcipną grafikę, inne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

25.12.2013 13:03:07 

Hej hej:)

Wygaszacze powiadasz? To jeszcze ktoś z tego korzysta w ogóle? Ja to jak otrzymałem pierwszy swój komputer to się lubiłem bawić tymi ustawieniami i sobie ustawiać wygaszacz z zegarem, ale obecnie to już dałem sobie z tym spokój. No, ale w sumie za sporo przed tym kompem czasu nie spędzam, kiedyś się więcej korzystało to również w przeciwnym razie. Obecnie wyłącznie robota, dom, robota i wyłącznie od czasu do czasu jakieś forum, bądź coś:)

26.12.2013 11:42:12 

Jeśli szukasz czegoś naprawdę super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z jakiej sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowomodne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Niewątpliwie za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezmiernie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, również naprawdę fajna opcja.

Ostatnio dodane posty

Ciężko jest mi teraz powiedzieć, jaki laptop do 3000 najlepiej kupić. Moim zdaniem powinieneś poczytać w internecie na temat różnych modeli, aby wybrać dla siebie najlepszy pod względem technicznym.

Ja niestety nie powiem Ci, jaki laptop nabyć, ale mogę podpowiedzieć, że w sieci jest dużo stron i blogów, na których ludzie piszą, jakie laptopy nabyć i do której kwoty. Przedstawiają tam inne parametry, więc można sobie porównywać inne modele.

Szczerze mówiąc, trudno jest powiedzieć, jaki laptop dla programisty będzie najlepszym. Moim zdaniem powinieneś odwiedzić kilka stron o tej tematyce, aby dowiedzieć się, jakie laptopy w danej chwili są polecane.

© Copyright Znasztoforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.