Poszukuję stronki z któej mogę pobrać wygaszacze ekranu?

Poszukuję stronki z któej mogę pobrać wygaszacze ekranu?

Czy wiecie gdzie udostępniają darmowe wygaszacze ekranu? Szukam i szukam i nie mogę odszukać stronki z takimi wygaszaczami za free...Jeżeli macie sprawdzone serwisy to dajcie znać! Pozdro 600!

wisiek

Posty: 42

 
Czołem!

Z tymi wygaszaczami to mam także mały kłopot. Wybrzydzam strasznie i szybko mi się nudzą kolejne grafiki. Najchętniej to bym zmieniał tak po dwóch, trzech dniach na kolejny. Sporo nieco oryginalnych motywów pobrałem ze stronki deskflow.pl. Jest to chyba jedyna strona z multimedialnymi wygaszaczami, jaka daje radę. Po prostu, te grafiki należy zobaczyć, ustawić sobie i gwarantuję, że efekt będzie niczego sobie;)

Pozdrawiam.

Jooozek

Posty: 35

 
Jakiś okres temu zarówno szukałem na innym forum fajnej stronki z wygaszaczami. Było trochę propozycji, natomiast najniezwyklej spodobały mi się wyświetlacze od serwisu deskflow.pl. Zresztą wiele osób od nich pobiera, wystarczy sprawdzić ile mają lajków na FB. Przygotowali multimedialne wygaszacze z fajnymi motywami, nie ulega wątpliwości ja wziąłem ze sweet kotami, bo jak w przeciwnym razie:p Moduł z zegarem niezwykle spoko, do tego można sobie walną pokaz slajdów, też do kto lubi, dla każdego coś miłego.

mati

Posty: 40

 
Eee, nie zdołasz odszukać stronki z wygaszaczami? Przecież jest wujek google:P Ja tam mam kilka sprawdzonych witryn z takimi rzeczami. Ostatnio odkryłem deskflow.pl i tutaj jest niezwykle urozmaicony wybór. Są motywy sportowe, motoryzacyjne, grafiki ze zwierzakami – dla każdego coś. Mają bezpłatne wygaszacze, natomiast żeby sobie tam robić modyfikacje to wypada jakieś punkty zbierać bądź coś.

Pszemeg

Posty: 49

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, lecz u mnie w pracy parę ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre z nich mają fajną dowcipną grafikę, różne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

uiids

Posty: 43

 
Jeżeli szukasz czegoś faktycznie super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z której sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowoczesne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Bez wątpienia za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niesłychanie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, też faktycznie fajna opcja.

komspid

Posty: 45

 
Sam nie korzystam z wygaszacza, natomiast u mnie w pracy niewiele ludzi sobie ustawia na kompach taki wynalazek. Niektóre mają fajną dowcipną grafikę, inne są nudne tak jak ich posiadacze zresztą :P Ja to mam za to hopla na punkcie tapet, wymieniam sobie średnio jedną na dzień, w zależności od humoru. Już się nawet ze mnie brehtają w robocie, żebym im salon wytapetował w wolnym czasie:P

Fither

Posty: 41

 
Hej hej:)

Wygaszacze powiadasz? To jeszcze ktoś z tego korzysta w ogóle? Ja to jak otrzymałem pierwszy swój komputer to się lubiłem bawić tymi ustawieniami i sobie ustawiać wygaszacz z zegarem, ale obecnie to już dałem sobie z tym spokój. No, ale w sumie za sporo przed tym kompem czasu nie spędzam, kiedyś się więcej korzystało to również w przeciwnym razie. Obecnie wyłącznie robota, dom, robota i wyłącznie od czasu do czasu jakieś forum, bądź coś:)

Klarcia34

Posty: 26

 
Jeśli szukasz czegoś naprawdę super, a pewnie tak, to mogę polecić stronkę deskflow.pl, z jakiej sam ściągałem wygaszacz. Są to grafiki nowomodne, takich multimedialnych wygaszaczy po prostu nigdzie indziej nie ma w necie. Niewątpliwie za free i do tego z możliwością modyfikacji. Mnie się niezmiernie podobają ich szablony. Download jest szybki, wygodny, również naprawdę fajna opcja.

HARY1953

Posty: 40