Dell optiplex 780, jaki sklep?

Dell optiplex 780, jaki sklep?

Jak myślicie, czy należałoby nabyć 7 letniemu synowi coś z komputerów używanych? Właściwie do korzystania raczej z gier.

Może znacie jakieś sprawdzone firmy, które się tym zajmują?

alibaba

Posty: 13

 
Dla dzieciaka coś z komputerów używanych to najlepsza opcja. Mojemu synowi kupiłem taki, gdy skończył 6 lat. Dziś ma 10 i nadal z niego korzysta. Polecam.

doprzodu

Posty: 15

 
Kupując komputer poleasingowy z góry trzeba założyć, iż to nie nowy. Ja osobiście zwróciłbym uwagę na wszystko. Od procesora, przez płytę główną, wszystkie karty itp. Amator komputerowy nie jest według mnie mądrym klientem. Trzeba ruszyć na takie zakupy ze wsparciem.

yarofe

Posty: 26

 
Osobiście mam komputer poleasingowy w swoim domu, służy mi do wszystkiego. To dobrej sprzęt, ale kupowałem go z pomocą syna, który siedzi w tej tematyce. I to właśnie on polecił mi zakup używanego komputera. Nie żałuję, jak dla mnie więcej nie trzeba.

Misio

Posty: 25

 
Jeśli chodzi o dell optiplex 780 to jest on najlepszy do firm, prac biurowych. Nie pograsz na nim w jakieś wymagające gry, ale z takimi internetowymi radzi sobie dobrze. Sprzęt nie jest drogi, a można z niego korzystać też do oglądania filmów, słuchać muzy, jest ok. Polecam nawet zakup poleasingowego takiego sprzętu. Ja taki mam.

lange33

Posty: 27

 
Ja nie miałbym takiej pewności, kupując komputer poleasingowy. Dlatego najważniejsza jest jak najdłuższa gwarancja. No i naturalnie trzeba co nieco wiedzieć w tym temacie. Poniektórzy niesłychanie chwalą sobie taki sprzęt.

RedEvil

Posty: 24

 
My do swojej nowo powstałej firmy zakupiliśmy dell optiplex 780. Świetnie radzą sobie z nimi pracownicy i chwalą ten sprzęt. Także gorąco polecamy taki zakup.

Sis45

Posty: 23

 
Używane dell optiplex 780 można kupić za naprawdę niewielkie kwoty. Do domu to jest idealny komputer. Do mniej wymagających gier też się nadaje. Zawsze można coś w nim wymienić, żeby był lepszy.

mikuś89

Posty: 15

 
Tu macie pewny sprzęt http://www.delllow.com/komputery-poleasingowe-c-1.html. Profesjonalna firma, a jakość komputerów poleasingowych nie pozostawia nic do życzenia. Polecam, bo sam korzystałem.

Marta

Posty: 44

 
Ja uważam, że dell optiplex 780 za niską cenę używany, czyli poleasingowy to znakomita opcja. Jeżeli jest z systemem to już ekstra sprawa. Wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko. Niemniej jednak generalnie rzecz biorąc jest ono przecież wszędzie. A w marketowym sprzęcie najwięcej. Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

CHatka-eKo

Posty: 11