Gdzie na kurs komputerowy?

Gdzie na kurs komputerowy?

Hej! Co tu wiele gadać – jestem zielony z języka SQL, a dobrze by było, gdybym miał jakieś rozeznanie, bo mnie z roboty wywalą :) Możecie polecić jakiś dobry oraz szybki kurs komputerowy, żeby obejmował ten temat?

Fither

Posty: 41

 
Dobry dzień wszystkim! Ja projektowania stron uczyłem się najpierw w domu sam, potem na studiach, a ostatnio u zawodowców ze szkoły kursy komputerowe we Warszawie. HTML i CSS rozpykałem dzięki nim na cząstki elementarne, więc serdecznie polecam:)

Marta

Posty: 44

 
Cześć wam :) Nie wiem czy o coś takiego wam chodzi, lecz ja korzystałem ostatnio z bardzo fajnego kursu z ECDL CAD ze strony lecz tutaj więcej informacji na PW. Mają też kursy z excela, projektowania stron, w ogóle całego pakietu Office, także generalnie oferta szeroka. Coś dla początkujących oraz wprawionych.

mati

Posty: 40

 
Jeśli chodzi o stacjonarne kursy w stolicy, to ja jestem w trakcie robienia szkolenia z Office, który organizuje portal kurs komputerowy warszawa. Niezmiernie fajne prowadzenie zajęć, elastyczny grafik zajęć, idealny dla ludzi pracujących zawodowo, niezłe ceny. Polecam:)

ghjss

Posty: 36

 
Nie tak dawno skończyłem kurs SQL realizowany przez firmę kursy-komputerowe.com oraz niezmiernie sobie chwalę tę opcję. Niezmiernie mili wykładowcy, doświadczone oprogramowania, nauczyłem się tam więcej w tydzień, niż na studiach przez dwa semestry :P

Sagerrak

Posty: 41

 
Witam w ten jakże piękny dzień :) O ile szukacie takiego kompleksowego szkolenia z worda, takiego absolutnie dla każdego, to całkiem nieźle to wygląda na kurs excel warszawa. Ja tam byłem, moi znajomi tam się zapisują. Generalnie trzymają poziom. Rzeczywiście uczą, a nie tylko udają, że uczą:P Tak jak to na studiach wygląda:P Profesorowie udają, że uczą, a studenci udają, że coś wiedzą:)

ltomzik

Posty: 45

 
Jeżeli chodzi o stacjonarne kursy w stolicy, to ja jestem w trakcie robienia szkolenia z Office, który organizuje portal kurs komputerowy warszawa na kursy-komputerowe.com. Niezmiernie fajne prowadzenie zajęć, elastyczny grafik zajęć, znakomity dla ludzi pracujących zawodowo, niezłe ceny. Polecam:)

waldek3551

Posty: 33

 
Cześć wam :) Nie wiem bądź o coś takiego wam chodzi, ale ja korzystałem ostatnio z bardzo fajnego kursu z ECDL CAD ze strony ale tutaj więcej informacji na Prywatnej Wiadomości. Mają też kursy z excela, projektowania stron, w ogóle całego pakietu Office, też generalnie oferta szeroka. Coś dla początkujących oraz wprawionych.

DobreSlowo

Posty: 52

 
Cześć wam :) Nie wiem bądź o coś takiego wam chodzi, ale ja korzystałem ostatnio z niezmiernie fajnego kursu z ECDL CAD ze strony ale tutaj więcej informacji na PW. Mają też kursy z excela, projektowania stron, w ogóle całego pakietu Office, również ogólnie oferta szeroka. Coś dla początkujących i wprawionych.

usek

Posty: 41