Sopot masażysta

Sopot masażysta

Cześć. Czy któryś dobry fizjoterapeuta w Gdańsku posiada atrakcyjne ceny swoich usług?

mnichu66

Posty: 9

 
Obecnie interesuje mnie rehabilitacja po urazach sportowych. Zależy mi na wysokiej jakości rehabilitacji, choć z drugiej strony mam mocno ograniczony budżet...

DiD3K

Posty: 27

 
To masażysta w Gdańsku, który bez cienia wątpliwości sprosta Waszym oczekiwaniom: http://gdansk.emiasto.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-masazysta-gdansk-sopot.html. Regularnie korzystam z jego usług i jestem bardzo zadowolona.

yarofe

Posty: 6

 
Dopiero kilka tygodni temu zdałam sobie sprawę, iż znalezienie fizjoterapeuty w Trójmieście, który będzie miał przystępne ceny i wolny termin w najbliższej przyszłości to bardzo ciężkie obowiązek.

Acclaim

Posty: 9

 
Moim zdaniem niesłychanie wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja pediatryczna przy mózgowym porażeniu dziecięcym. Jestem tego świadoma ze względu na fakt, iż dziecko znajomych jest chore.

Julian

Posty: 9

 
Jestem świadoma tego, jak wiele zaangażowania wymaga rehabilitacja po endoprotezoplastyce, ale jestem gotowa podjąć się tego wyzwania na 100%. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła pochwalić się pozytywnymi efektami przeprowadzanej rehabilitacji :)

khrrris

Posty: 39

 
Mi potrzebny jest ktoś, dla kogo przeszkody nie będą stanowiły zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych, ponieważ właśnie z takim problemem borykam się od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się trafić na profesjonalistę.

syrena88

Posty: 9

 
Mam namiary na co najmniej paru specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się rehabilitacją kręgosłupa Gdańsk. Bez najmniejszego problemu mogę Wam je przekazać na priv :)

joho55

Posty: 28