Potrzebuje wykonać zabieg pielęgnacyjny, gdzie ?

Potrzebuje wykonać zabieg pielęgnacyjny, gdzie ?

Pomóżcie mi proszę w poszukiwaniu dobrej kosmetyki w moim mieście (Kraków). Generalnie rzadko korzystam z tego rodzaju dogodności, natomiast moja cera wygląda koszmarnie a za tydzień mam spotkanie z chłopakiem z internetu. Nie widziałam mnie jeszcze na żywo i mam straszny stres...

Polećcie coś proszę.

GGregbard

Posty: 39

 
Chciałabym Ci pomóc, moja cera też wygląda jak jedno spore szare coś i to jeszcze z trądzikiem, ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Miałam jedną mikrodermabrazję, później masaż twarzy, później kwasy i nadal wyglądam kijowo.. nie wiem ta moja kosmetyczka, albo jakaś niezorganizowana, podszywana czy coś, albo ja jestem taka oporna i nic na mnie nie zadziała, bo już nie wiem co dalej kombinować a nie chce płacić za coś co w ogóle nie działa, bo mogę za te pieniądze zrobić coś innego.

Hoteowo24h

Posty: 35

 
W Krakowie to ja nawet nigdy nie byłam więc hehe, no trudno żebym wiedziała gdzie tam są jakieś salony kosmetyczne zaś co dopiero który z nich jest porządny xD chciałabym ci pomóc natomiast technicznie zwyczajnie nie jestem w stanie. Niezmiernie mocno za to będę trzymać kciuki, abyś w końcu coś znalazła, bowiem paskudna cera to paskudne samopoczucie zaś to po prostu rujnuje człowieka. Nie wiem, może w domku spróbuj natrzeć buzię jakimiś ziołami czy coś.. to czasami pomaga, jakaś parówka z rumianku czy mięty – mi pomaga.

TakiMyczek

Posty: 29

 
Kraków mój kochany, tutaj Skarbie znajdziesz dokładniej mówiąc wszystko więc i to się znajdzie ;) Moja kochana kosmetyczka jest na ulicy Burgundzkiej, tutaj jest ich strona www.kosmetyczny.krakow.pl masz tam cennik, kontakt z adresem i pomiędzy innymi opinie klientek. Ja sobie niesłychanie chwalę ten zakład, bo kosmetyczka tam dokładnie wie co ma robić, jest mega uprzejma i ma wyśmienite wyczucie. Jak pragniesz pogadać to cię zaczepia i można sobie pogawędzić. Jak nie masz humoru, to puszcza uspokajającą muzykę i nie zagaduje.

W_Wąski

Posty: 43

 
W Krakowie porządny salon masz tutaj www.kosmetyczny.krakow.pl kilka razy byłam u nich na depilacji i na hennie i Panie są faktycznie fajne, żywiołowe duchowo niemniej jednak dokładne w pracy. Teraz już nie mieszkam w Krakowie, niemniej jednak bardzo lubiłam tam chodzić i moje kumpele też chwaliły akurat ten salon. Kawałek dalej jest jeszcze jeden (lub pół roku temu jeszcze był), tam nie idź albowiem jest drożej za identycznie to samo, nie wiem co sobie za marżę wymyślili... niemniej jednak szkoda gadać, niekiedy nawet 50% drożej mieli.

Batiatus12

Posty: 36