dobry fizjoterapeuta w Gdańsku lub Sopocie

dobry fizjoterapeuta w Gdańsku lub Sopocie

Witam serdecznie. Czy jest duży wybór dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku?

doprzodu67

Posty: 7

 
Polecam skorzystać z masażu leczniczego Gdańsk Abrahama, który mogę osobiście mocno zarekomendować. Dodam, że korzystałem z oferty co najmniej kilku masażystów i absolutnie każdy sprostał moim oczekiwaniom. Pozdrawiam serdecznie.

Gosienka54

Posty: 16

 
Wybór masażysty w Gdańsku obok Wałowej stanowił dla mnie twardy orzech do zgryzienia. Na szczęście poszukiwania zakończyły się pełnym sukcesem :-)

francoo_00

Posty: 7

 
Zauważyłem, że rehabilitantów w Gdańsku jest bardzo wielu. Ciężko przetestować jakość usług każdego, więc posiłkuję się przede wszystkim Waszymi opiniami.

grypa2

Posty: 15

 
Kilka lat temu musiałem podjąć rehabilitację w Trójmieście. Wracałem do pełnej sprawności po bardzo poważnym urazie, jednak udało mi się zakończyć to przedsięwzięcie pełnym sukcesem. W razie zainteresowanie - mogę podesłać Wam namiary na godnego uwagi rehabilitanta.

ym-9090

Posty: 13

 
Moją spostrzeżenie zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o jakim odszukałem dużo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

chchiyan

Posty: 18

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest mnóstwo, jednak moim potrzebom doskonale odpowiada ta propozycja: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Z tym fachowcem możecie skontaktować się pod telefonem 796-720-820 :-)

czerset

Posty: 12

 
Rehabilitację w Gdańsku Dyrekcyjna podjąłem kilka tygodni temu. Na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z osiąganych postępów. W wolnej chwili postaram się podać Wam namiary na mojego rehabilitanta. Miłego dnia.

labuh

Posty: 15

 
Rehabilitację kręgosłupa Gdańsk podjąłem kilka dni temu, ale praktycznie od razu zacząłem obserwować efekty. Moim zdaniem wiele zależy od przyczyny, z której postanowiliście bądź zmuszeni byliście rozpocząć rehabilitację.

orange777

Posty: 11

 
Korzystałam w przeszłości z usług masażystów w Gdańsku, aczkolwiek teraz nie przypomnę sobie, kto pomógł mi wyeliminować dolegliwości.

Fiflek

Posty: 6