Strona główna > Dom dla każdego > Markizy > Gdzie dostanę siatki na ptaki

Gdzie dostanę siatki na ptaki

Gdzie dostanę siatki na ptaki

Jakie siatki hodowlane polecacie? Chodzi mi dokładnie o to, abyście polecili materiał, ale też może jakiś sklep czy producenta.

doprzodu67

Posty: 10

 
Właśnie szukam tego typu siatek hodowlanych. Mam nadzieję, że polecicie jakiegoś dobrego producenta. Wiem, że PP jest sprawdzonym materiałem, ale też chyba jakość zależy od wykonania?

Julian

Posty: 9

 
Jeżeli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, że sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest naprawdę bardzo dobra. Polecam.

Jamajama

Posty: 22

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

090913123

Posty: 12

 
To widzę, że rzeczywiście muszą być mocne. Jestem zainteresowany, albowiem sporo czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

Grabow12

Posty: 16

 
Też będę musiała się w końcu zdecydować na takie siatki dla kotów, albowiem mam obawy co do bezpieczeństwa mojego maluszka. Na razie nie jest za niezwykle kumaty, więc siedzi cicho, lecz zapewne już niedługo będzie skakał po oknach itp. A takie siatki łatwo jest zamontować samemu? Pytam, bowiem będę chyba zmuszona działać sama :)

23-ulaś

Posty: 10

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

codePerformance

Posty: 18

 
To są dobre siatki ochronne dla rolnictwa, dlatego można bez najmniejszych obaw z nich sięgnąć. Z takich mam wykonane ogrodzenie na działce, zabezpieczyłem jeszcze parę dodatkowych miejsc. Jestem zaspokojony, bo od lat nie musiałem nic zmieniać. Polipropylen jest niezwykle odpornym tworzywem, natomiast najważniejsze, że nie niszczy się od warunków pogodowych.

Kobitka22

Posty: 7

 
Jak szukacie dobrej jakości siatek dla rolnictwa, to polecam tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkilesne-dogrodzenia. Mają tu niezły wybór, bo to oferta dokładnie wiodącego producenta.

namok

Posty: 8

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

tadziu47

Posty: 23