Strona główna > Dom dla każdego > Markizy > Polecicie siatkę na basen

Polecicie siatkę na basen

Polecicie siatkę na basen

Jaką najlepiej siatkę na basen kupić? Podobno PP jest dobrym tworzywem. Jeśli możecie udzielić się w temacie, dziękuję :-)

miś_biały

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej kupić w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bo w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie niestety.

Lupusx

Posty: 7

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, że to niezbyt jakościowy materiał, lecz się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, lecz jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, że wow.

Fanatyk

Posty: 13

 
Jeżeli chodzi o siatki na ogród, to najlepiej nabyć w jakimś sprawdzonym sklepie u producenta, bo w marketowej jakości nie polecam :( Sam się nabrałem i muszę wymienić ogrodzenie na nieszczęście.

Marioleczka

Posty: 14

 
Mnie też czeka podobny wydatek i zastanawiam się, czy jest opłacalny, bo muszę zabezpieczyć basen. Czytałem o tych siatkach na baseny i właściwie piszą o nich w samych superlatywach. Co sądzicie?

dzannne

Posty: 12

 
Jeśli zależy wam na siatkach na oczka wodne, polecam tego producenta https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinaoczkawodne. Nie bez powodu polecam akurat tę ofertę. To znany i ceniony producent. Sam tu kupowałem i jestem zadowolony z jakości. Pierwsza klasa :)

edyta123

Posty: 13

 
Dużo jest sklepów z siatkami na hamaki. Na pewno opłaci się kupić w którymś z renomowanych, bo wtedy masz pewność co do jakości. Na takiej siatce to bym jednak nie oszczędzał, bo przecież musi być bezpiecznie :) Ale ogólnie fajna sprawa, podobno bardzo wygodne.

alidomas

Posty: 14

 
Mamy kilku wiodących producentów siatek ochronnych na ogród. U mnie cena odgrywa dość znaczącą rolę, więc będę chyba raczej porównywał ceny. Jak zakupię siatkę polipropylenową, będę miał pewność, że będzie na lata.

@marcelko

Posty: 8