Strona główna > Dom dla każdego > Markizy > pielęgnacja drzew Łódź, opinie

pielęgnacja drzew Łódź, opinie

pielęgnacja drzew Łódź, opinie

Witam serdecznie. Mam problem ze znalezieniem sensowych opinii na temat prac ogrodniczych w Łodzi. Jaką firmę polecacie?

Rico

Posty: 4

 
Jeśli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bo zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już naprawdę szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

propek1

Posty: 8

 
Nie chodzi mi o typową wycinkę drzew, ale o przycięcie gałęzi i sprawdzenie drzew pod kątem szkodników. Jak kształtują się ceny takich usług w Łodzi? Jeżeli wiecie coś na temat, dajcie znać. Z góry dziękuję.

Reg00

Posty: 27

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się profesjonalną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, dlatego polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych problemów.

Michaś

Posty: 9

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Miki789

Posty: 6

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Zakupiłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeżeli zaczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry niezwykle dziękuję.

zenek744

Posty: 10