Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Makijaż > Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

benia

Posty: 9

 
Jakie w ogóle są zapachy perfum , można je jakoś podzielić w typy i kategorie? Na przykład – owocowe, kwiatowe, roślinne, korzenne, jakie jeszcze byście dopisali?

Acclaim

Posty: 23

 
Jeśli o mnie chodzi to wolę raczej lekkie owocowe zapachy, trochę cytrusów nadaje zawsze takiej fajnej rześkości i świeżości. W ogole mnie nie przekonują jakieś ciężkie, takie mocno słodkie nuty.

21gregorek

Posty: 22

 
W sklepie na http://testerownia24h.pl masz duży wybór eleganckich perfum ale w formie testereów, jeśli ci to nie przeszkadza że nie ma oryginalnego kartoniku to moim zdaniem warto bo cenowo jest bez porównania taniej niż normalnie w drogeriach. Jak się kupi 5 sztuk to z tego co kojarzę robią darmową dostawę.

Jimer66

Posty: 9

 
Dobrze jest mieć co najmniej dwie perfumy, jedne na co dzień a drugie na specjalne okazje. Ja tak sobie kupowałam. Mam też jeszcze trzecie opakowanie które dostałam w prezencie ale jeszcze w ogóle nie otwarte, także na jakiś czas zapas jest ;)

syrena88

Posty: 15

 
Ja już wszystko kupuję online, nawet chleb. Dobrze że mieszkam w duzym mieście to mam sklepy gdzie dowożą zakupy zamówiona przez neta, moja bratowa już nie ma takiego szczęścia u siebie w miasteczku . Perfumy też kupuje zdalnie bo jest dużo wygodniej ale też taniej.

GGregbard

Posty: 17