Perfumeria internetowa, gdzie ?

Perfumeria internetowa, gdzie ?

Chciałam spytać o hurtowe ceny perfum. O ile można kupić taniej w takim miejscu. A może znacie jakąś dobrą internetową hurtownię?

Adam 105

Posty: 5

 
Zbzikowałam na punkcie perfum damskich versace. Do jakiegoś czasu w ogóle nie zwracałam uwagi na tę markę. Podjęłam decyzję, że muszę to zmienić. I tak tym niezdecydowanym polecam Yellow Diamond z gruszką, cytryną, lilią wodną, kwiatem pomarańczy i oczywiście bazą, którą jest piżmo. Powalający zapach :)

mew soncz7777

Posty: 4

 
Jak lubicie świeżutkie zapachy perfum damskich to polecam dkny https://makeupmania.com.pl/63-dkny. Bez wątpienia to marka na co dzień. A to link do tanich oryginałów. To hurtownia :)

chchiyan

Posty: 20

 
Właśnie jestem po nabyciu perfum damskich hugo boss woman extreme :) Malinojeżyna po prostu mnie urzekła. Premiera w 2016, a ja dopiero teraz. Polecam. Aha w hurtowniach online można kupić zdecydowanie taniej.

antoś_01

Posty: 13

 
Piżmo jest bazą ogromnej ilości perfum damskich. Mnie jednak najbardziej przypada do gustu w wydaniu caroliny herrery. Nie wiem dokładnie dlaczego, ale coś jest w nich takiego, że nie sposób porównać je do innych. Może szafran? A wy co o tym sądzicie?

namok

Posty: 9

 
Ja również nie należę do takich :) Na wiosnę z całą pewnością będą poszukiwania czegoś całkiem odmiennego, świeżego. Coś mi się zdaje, że mogłyby być to któreś z perfum damskich caroliny herrery. Bergamotka koniecznie :)

Dax90

Posty: 22

 
Kochane wreszcie doceniłam fakt, że zakup perfum koniecznie musi być z samego rana :) Kultywuję tradycję wąchania, niemniej jednak oczywiście popularne mi perfumy mogę kupić również online, byle być pewną, że wiarygodne. To właśnie dzięki zakup skoro świt doceniłam, że perfumy damskie givenchy są dla mnie :)

wisła1905

Posty: 8

 
Takich sklepów online zwiedziłam sporo :) Czuję zwykle niedosyt pod kątem ceny. Niby jedne perfumy tańsze, ale inne okazują się mieć cenę z kosmosu :D Mam nadzieję, że tu coś fajnego podsuniecie kochane. Też liczę na jakąś pomoc z waszej strony odnośnie dobrej perfumerii internetowej. Nie w każdej też znajdują się te starsze linie, a przecież są tego warte :(

bruszek55

Posty: 17

 
Piżmo jest bazą dużej ilości perfum damskich. Mnie jednak najbardziej przypada do gustu w wydaniu caroliny herrery. Nie wiem dokładnie dlaczego, natomiast coś jest w nich takiego, iż nie sposób porównać je do innych. Może szafran? A wy co o tym sądzicie?

audi25

Posty: 12