Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Makijaż > sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymi

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

nighthaze

Posty: 2

 
Też mam taką skórę i pomagają mi dermokosmetyki na AZS. W sumie nic innego mi tak dobrze nie nawilża.

EQP91

Posty: 25

 
Ja sobie chwalę takie kosmetyki. Mam różne i z różnych firm. Jakoś nie ograniczam się do jednej firmy, lubię testować nowości, więc mam tego właściwie całą szafkę. Kupuje przez internet, bo tak najłatwiej i najtaniej.

czertes

Posty: 21

 
Ja mam taką skórę od dziecka. Stosowałam już chyba wszystko, ale pomaga mi przede wszystkim zmiana diety. Muszę stosować dużo suplementów i biorę te tabletki na nawilżenie skóry. Trochę pomagają.

Marioleczka

Posty: 11

 
Niestety nie wypowiem się o kosmetykach, bo takowych praktycznie nie kupuje. Wszystko robię sama z półproduktów ze sklepu https://e-naturalne.pl/ i nawet antyperspirant mam z ałunu.

doobryVIP

Posty: 15

 
Ja tam wierzę, że naturalne kosmetyki rzeczywiście są naturalne. Przecież masz różne znaczki informujące, że nie były testowane na zwierzętach albo że są przebadane dermatologicznie i z samych dobrych składników. Lubię takie kosmetyki.

lodz24h

Posty: 23

 
Naturalna pielęgnacja jest super, jeśli ktoś jest systematyczny. To jednak wymaga czasu i trzeba stosować sumiennie, żeby zadziałało.

syrena88

Posty: 8

 
Ja mam w swojej kosmetyczce chyba tylko ze dwa albo trzy takie kosmetyki. Jakoś nigdy mi nie było z nimi po drodze, ale może się to kiedyś zmieni.

Fruuu56

Posty: 18

 
Też jestem ciekawa jak się takiego problemu pozbyć. U mnie to trochę dziedziczne, bo mama i babcia też miały takie problemy. Raz jest lepiej, raz gorzej i w sumie też bym się zainteresowała tymi naturalnymi kosmetykami.

Piotrek.P

Posty: 7