Sklep z perfumami

Sklep z perfumami

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

TomekK 

Posty: 4

 
Najlepiej to zrobić tak żeby pójść do drogerii na mieście sprawdzić konkretny zapach i potem sobie wrócić do domu i zamówić już internetowo. Jednak w sieci zazwyczaj mają lepsze ceny nawet wliczając koszty dostawy.

czesiek00

Posty: 12

 
Testery są ciekawą opcją, zawsze można trochę zaoszczędzić a z tego co się orientuję sam zapach jest dokładnie taki sam jak w oryginalnych markach, tylko opakowaniem się to różni.

WielkiBO

Posty: 13

 
Ile waszym zdaniem za perfumę to jest drogo? Chodzi mi o flakonik 40 ml przykładowo? NO i drugie pytanie za 100 punktów – czym się różni woda toaletowa od perfumy?

matus2609

Posty: 9

 
Bardzo sobie chwalę drogerię na http://testerownia24h.pl. Mają mój ulubiony Yve Saint Laurent za fajne małe pieniądze. To jest tester więc może pod względem estetycznym taka perfuma nie jest szczególnie wyjściowa, ale już zapach jak najbardziej zdaje egzamin – mocny, trwały, nasycony.

Trener

Posty: 11

 
Można znaleźć perfumerii internetowych całe mnóstwo ale które są dobre, gdzie się opłaca i tak dalej...to już nie doradzę bo po prostu nigdy internetowo jeszzcze perfum nie zamawiałam. Ale wszystkie przede mną...zawsze w sieci trochę taniej to wychodzi i jest po prostu wygodniej.

sethe

Posty: 26

 
Testery się opłacają tylko jeszcze trzeba mieć szczęście i trafić na sprzedawcę który po pierwsze ma duży wybór marek i po drugie są one oryginalne i faktycznie perfuma różni się tylko opakowaniem a nie zawartością.

audi25

Posty: 11

 
Moja siostra wiem że kupuje testery perfum ale skąd to nie mam pojęcia. Pogadam z nią jutro to się dowiem więcej. Ja ogólnie mało perfum zużywam, na długo mi wystarczają więc nie jestem tak zorientowana w temacie jak ona...dziewczyna lubi się spryskać dużo bardziej niż ja.

beata77

Posty: 10