gdzie chodzicie do fryzjera

gdzie chodzicie do fryzjera

Witam! Moja skóra potrzebuje na gwałt profesjonalnego wsparcia zabiegami kosmetycznymi! Który salon w Luzinie mi polecicie?

hania85

Posty: 6

 
Ja osobiście jeszcze nie korzystałam, ale bardzo dobre opinie słyszałam na temat salonu La Monique. Moje koleżanki z pracy korzystają tam z zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich i robią tam sobie też manicure.

Speedy_UT

Posty: 16

 
Ja też chyba wreszcie muszę się wybrać na jakiś zabieg pielęgnacyjny do profesjonalnej kosmetyczki. A gdyby przy okazji można było skorzystać z usług fryzjerki i manicurzystki to byłoby naprawdę super!

Black_Riot

Posty: 10

 
Dobrą opinią cieszy się salon kosmetyczny La Monique. Można tam skorzystać zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich a nawet zrobić sobie profesjonalny manicure. Stałe klientki mogą skorzystać ze specjalnej oferty czyli po pięciu zabiegach następna usługa jest darmowa!

kkjmk33

Posty: 26

 
Uważam, że każda kobieta powinna dbać o swój wygląd i korzystać z profesjonalnych usług salonów kosmetycznych! Poszukaj w sieci może znajdziesz ofertę lokalnego salonu, która przypadnie ci do gustu i spełni twoje oczekiwania.

Pamooko

Posty: 17

 
Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje kompleksowe usługi co uważam, że w dzisiejszych czasach jest koniecznym rozwiązanie. Za jednym zamachem robisz sobie zabieg odmładzający i paznokcie a na koniec super fryzurę!

tigra32

Posty: 15

 
Nie wiem jak inne kobitki, ale ja uważam, ze nawet manikiur powinno się robić w profesjonalnym salonie. Koleżanka w domu nie ma takich preparatów jakie są w salonie. To samo dotyczy zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich!

waleria

Posty: 9

 
Ostatnio całkiem przypadkowo trafiłam do salonu La Monique. Nawet nie przypuszczałam, że w Luzinie skorzystam z tak profesjonalnych usług. Pełen pakiet zabiegów kosmetycznych, manicure i stylizacja fryzury to oferta dla każdej kobiety! Zdecydowanie polecam. Ofertę można zobaczyć na stronie pod adresem www.la-monique.pl .

wigry00

Posty: 4

 
Najczęściej z profesjonalnych usług kosmetycznych korzystam w salonach poza Luzinem. Ostatnio słyszałam, że kobitki chwalą bardzo zabiegi w lokalnym salonie i chyba się pokuszę, żeby tam się wybrać. Może akurat jego oferta przypadnie mi do gustu i będę zadowolona.

Black_Riot

Posty: 12

 
Ja też chętnie skorzystałabym z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego, bo już mam dość robinia sobie paznokci i koleżanki w domu i chodzenia do fryzjerki, która zawsze proponuje mi jeden rodzaj strzyżenia!

domnik

Posty: 13