Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Kosmetyki naturalne - sklepy internetowe

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Lupusx

Posty: 4

 
Kosmetyk naturalny na twarz z reguły działa też na inne regiony ciała. Szczególnie polecam wszystkiego rodzaju oleje, bo możesz nawet włosy pielęgnować, stopy od odcisków, mniejsze rany i przebarwienia. Jak dla mnie mocno uniwersalne rozwiązanie.

benia

Posty: 5

 
Jak masz typowy trądzik to doradzałbym jeszcze zmianę diety. Wyeliminuj ogólnie tłuste potrawy, cukier, pikantne rzeczy i wychodź częściej na świeże powietrze, a zobaczysz szybko pozytywne zmiany.

Morn32

Posty: 18

 
Chyba tylko certyfikaty teraz potwierdzają, czy kosmetyk jest faktycznie naturalny. To pojęcie trochę nadużywane przez producentów z branży, więc trzeba uważać ;)

namedal6

Posty: 7

 
Prowadzę salon medycyny estetycznej rozszerzony o gabinet kosmetyczny. Robię sporo zabiegów. Na pewno glinkę bym poleciła i peelingi ze sklepu e-naturalne.pl. Dobrze się sprawdzają, nie jest zbyt drogo. Peeling z owoców tropikalnych jest bezbłędny. Na bazie tego sklepu zaczęłam też kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków i już widzę pierwsze, bardzo ciekawe wyniki.

alxiss

Posty: 8

 
Zobacz, w jaki sposób produkuje się kosmetyki naturalne i jak testuje, dopuszcza do obiegu. Bardzo ważna jest również certyfikacja.

Posty: 11