Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Zalety kosmetyków ajurwedyjskich

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre, jak się mówi? Może macie realne doświadczenia, polecane produkty, jakieś fajne promocje. Czegoś nowego chciałabym spróbować do pielęgnacji cery trądzikowej, no i niedawno pojawił się pomysł formuł ajurwedyjskich, ale nie mam pojęcia, gdzie oryginalne dostanę.

Posty: 1

 
Używam tylko ajurwedyjskich kosmetyków, bo to w pełni wegetariańska formuła i doceniam sklepy, marki, które ten temat ogarniają i rozumieją przede wszystkim, a nie bazują tylko na modzie, trendach. To po prostu styl życia.

Jasio234

Posty: 13

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

Antekkk

Posty: 4

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Facio

Posty: 6

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

ilor45

Posty: 8

 
Świetne terapie ajurwedyjskie https://spa-ceylon.pl. Prowadzę salon kosmetyczny z rozszerzeniem do medycyny estetycznej i nawet klientom myję głowę, robię różne zabiegi oczyszczające z udziałem tych kosmetyków i mam masę pozytywnych opinii. Sama też w domu używam. Tanio, bardzo naturalny skład, gwarancja braku skutków ubocznych, a składniki takie, że uspokajają i wpływają realnie na samopoczucie. Właśnie od wielu kobiet słyszałam, że jak zaczęły stosować kosmetyki ze składem ajurwedyjskim to mniej się stresują, lepiej się myśli, szybciej zasypiają. Coś w tym jest naprawdę.

Różyczka

Posty: 7

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

Grażyna12

Posty: 6

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Warszawiak

Posty: 10

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

Black_Riot 

Posty: 6