Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Makijaż > Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Czy robicie własne kosmetyki i na podstawie jakich baz? Co najczęściej dodajecie i skąd w ogóle wiecie, co się sprawdza?

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Smaruję się samym olejem kokosowym często i świetnie odświeża włosy. Można dodać jakieś witaminy i masz już pełnowartościowy kosmetyk praktycznie.

mario72k

Posty: 14

 
Weź sobie butelki z kroplomierzem to się nie pomylisz przy zastosowaniu receptury na kosmetyk. Sprawdza się.

wom_ww

Posty: 21

 
Najlepiej porównać skład kosmetyków premium i szukać alternatywy, ale znacznie tańszej. Wiem, że na takiej zasadzie można oszczędzić ponad 100 złotych spokojnie.

Kitas 

Posty: 6

 
Możesz czarną perłę wypróbować, bo dobrze mnie rozjaśniła. Masz odmłodzenie skóry praktycznie natychmiastowe.

wrona

Posty: 4

 
Jak bierzesz kosmetyki drogeryjne typowo to tam w nich znajdują się pochodne ropy naftowej, które mocno zatykają skórę. A później niestety syfki wyskakują.

labuh

Posty: 13

 
U kilku blogerek czytałam recenzje kosmetyków https://e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/922, testowałam i faktycznie działają. Fajne w aplikacji, noszę w torebce zawsze. Koenzym Q10 u mnie robi najlepszą robotę, że tak się wyrażę :) Mam 35 lat, a mniej zmarszczek niż w wieku 30-31, więc duże zadowolenie.

omen100

Posty: 4

 
Jeszcze fajnie dojść do kosmetyków tworzonych przez znane blogerki z branży kosmetycznej, czy przez producentów właśnie słuchających klientów. To się coraz częściej zdarza.

codePerformance

Posty: 16

 
Algi łagodzą podrażnienia. Mam takie kremy pod poważniejsze upały, czy dla regeneracji po zbyt ciężkim makijażu. Pozdrawiam.

Czajkow34

Posty: 6