gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Szukam dobrego kosmetyku przeciwdziałającego działaniu wolnych rodników. Czy znajdę na polskim rynku coś naturalnego o takim działaniu. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

benia

Posty: 3

 
Zaciekawiło mnie to serum. Skład wygląda świetnie i wystarczy stosować tylko raz dziennie. W składzie widzę jeszcze hialuronian sodu, a moja skóra bardzo go lubi, więc chyba się skuszę.

Mariusz

Posty: 9

 
Ja stosuję zamiennie dwa produkty. W słonecznie dni jesienią i zimą krem z filtrem, a jak jest bardziej pochmurno to serum z witaminami i składnikami mineralnymi. Jak na razie ten duet mi się sprawdza.

Black_Riot

Posty: 10

 
Poszukaj czegoś z kwasem hialuronowym. On pięknie nawilża skórę, a jak jest taka nawilżona, to w ogóle nie widać na niej zmarszczek. Ja bym przynajmniej tak postąpiła.

Kitas

Posty: 17

 
Na takie problemy tylko i wyłącznie ochronne serum antyoksydacyjne Noyau. Lepszego kosmetyku tego typu jeszcze nie stosowałam. Tutaj można kupić to serum http://noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/.

Yuri20

Posty: 6

 
Musisz sobie jak najczęściej robić detoks, ale taki totalny, najlepiej zacząć uprawiać sport, no i oczywiście odpowiednio ochronne kosmetyki. Jeśli zabezpieczysz skórę jakimś dobrym serum czy kremem, to nie będzie ona tak mocno reagowała na te zanieczyszczenia.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Antyoksydacyjna jest witamina C i możesz ją zażywać w większych dawkach, na przykład rozpuszczać sobie tabletki witamina C 1000 albo stosować kosmetyki z witaminą C, tylko żeby one działały, to muszą to być troszkę droższe kosmetyki, takie z górnej półki, bo w tych tańszych witamina C nie jest dobrze ustabilizowana i szybko się utlenia.

przemek55

Posty: 9

 
W tym wieku to już potrzebna jest bardzo kompleksowa pielęgnacja. Ja też zbyt długo zwlekałam z tym, żeby dobrać do swojej skóry odpowiednie kremy i zabiegi, ale teraz chcę nadrobić czas i właśnie rozglądam się za czymś bardzo treściwym, a jednocześnie nawilżającym i dosyć lekkim, by nie zapychało mi porów.

Grabow12

Posty: 3

 
Niczego nie używam, a powinnam i wiem, że to ogromny błąd. Po prostu na co dzień nie mam czasu, a przydałoby mi się właśnie coś takiego kompleksowego, to bym mogła szybko nałożyć, szybko by mi się wchłonęło i dobrze działało.

gregcie@

Posty: 17

 
Stawiam przede wszystkim na wewnętrzne nawilżenie. Kiedyś brałam też tabletki, które miały jakoś nawilżająco działać, ale nie zauważyłam żadnych efektów po tych tabletkach. Myślę, że dobry krem z panthenolem i z gliceryną powinien załatwić sprawę.

21gregorek

Posty: 20