Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Dobrej jakości lakiery hybrydowe i inne kosmetyki z kategorii make-up są mi potrzebne, kogoś doradzicie? Mówiąc bardziej w szczegółach chodziłoby o zaopatrzenie dla prowadzonej przeze mnie drogerii.

GGregbard

Posty: 3

 
Hybryda hybrydzie nierówna, ja akurat jestem na etapie testowania różnych lakierów i trudno mi powiedzieć na co się ostatecznie zdecyduję do siebie do firmy...

Aarus24

Posty: 34

 
Super teraz robią kolorki lakierów ale z drugiej strony jak już się wejdzie do kosmetyczki to można dostać zawrotu głowy od tych różnych odcieni które można sobie nałożyć na paznokcie. Trudna decyzja to jest zawsze dla mnie żeby dobrać najlepszą barwę.

wiesław11

Posty: 9

 
Trzeba sobie najlepiej to zrobić tak żeby zamówić próbki od róznych marek i przetestować co kto ma a potem domówić większą partię.

Trener

Posty: 17

 
Mam przyjaciółkę która robi mi hybrydę ale nigdy nie mogę zapamiętać nazwy tego lakieru którego ona używa...ciągle się pytam co to jest, ona mi podaje nazwę a ja 5 minut później już czarna dziura w pamięci:))

sthEn

Posty: 15

 
Jest tych firm które robią kosmetyki teraz bardzo dużo. Jednak też trzeba zwrócić uwagę na to że kobiety zaczęły wyjątkowo dbać o siebie, jak byłam dzieckiem to nie mieliśmy żadnego salonu urody w okolicy, teraz jest ich chyba z dziesięć.

Black_Riot

Posty: 25

 
Do hybryd będę doradzała produkty marki Claresa, światowy poziom za normalne pieniądze. Warto się dopisać do ich programu, bo po prostu zakupy wychodzą wtedy taniej i to dużo taniej – 50 procent. Więcej o ich lakierach, lampach, przyborach i tak dalej można sobie sprawdzić na 4mass.pl. Najlepiej w ogóle zadzwonić ewentualnie wysłać maila, mają bardzo fachowe, rzeczowe doradztwo, wiedzą czym handlują potrafią o swoich artykułach opowiedzieć.

xacti

Posty: 7

 
I tak wszystko zweryfikuje życie i codzienna praca z lakierem w salonie z klientkami. Dopiero wtedy się okaże czy środek jest dobry jakościowo czy nie.

jagieloniab0000

Posty: 16

 
Myślę żeby ruszyć ze swoją działalnością jako kosmetyczka, bo w sumie ostatnio zdałam sobie sprawę, że tygodniowo to robię po koleżankach i znajomych paznokcie u jakiś 3-4 osób, gdybym sformalizowała swoją pracę myślę, że interes by się ładnie nakręcił. Muszę to jeszcze przemyśleć.

Facio

Posty: 4