Sposoby na lepsza skore

Sposoby na lepsza skore

Drogie panie, pytanie jest do was ;-) Korzystacie z kolagenu w tabletkach? Zastanawiam się nad kupieniem sobie czegoś takiego, żeby poprawić wygląd skóry i ewentualnie jakoś spowolnić jej starzenie. Tylko teraz pytanie – czy kolagen rzeczywiście cokolwiek poprawi i druga rzecz – jaki wybrać?

zenek744

Posty: 2

 
Zapisałam się do dermatolog i jeszcze czekam na termin także ciekawe co ona mi powie na te moje wypryski. Z tego co czytałam w internecie to może być trądzik różowaty, ale też milion innych rzeczy....ech nie ma lekko z tą cerą.

adamu90

Posty: 5

 
Teraz bardzo modne są różnorakie kremy odmładzające ale jakoś nie mam przekonania do takich wynalazków. Jednak krem nawet najlepszy zawsze działa od zewnątrz, nie wiem na ile jest w stanie jakoś w źródło problemu wniknąć, w głębsze warstwy skóry.

Ciapek

Posty: 8

 
Duże znaczenie mają używki, jeśli ktoś dużo pije kawy, a jednocześnie jeszcze pali i sobie pozwala na nieco więcej alkoholu niż tylko – przy specjalnych okazjach, to potem nie ma cudów, na skórze to widać bardzo wyraźnie.

messi10

Posty: 10

 
Zadowolona jestem z kremu z kolagenem marki Noble Medica -noblemedica.pl. Tutaj faktycznie ten kolagen się wchłania, jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Skóra się wygładziła, wyrównał się koloryt, ogólnie wygląda to z tygodnia na tydzień coraz lepiej ;)

tasdefleja

Posty: 14

 
Parę znajomych mi kolagen na moją cerą polecało ale jakoś nie zdarzyło mi się jeszcze zajść do apteki żeby taki suplement kupić. Na co patrzeć przy wyborze? Są jakieś kokretne parametry na które zwrócić uwagę?

grzes3345

Posty: 14