Hurtownia perfum z Anglii ?

Hurtownia perfum z Anglii ?

Znacie może jakieś dobre tanie miejsce, gdzie można kupić markowe perfumy taniej? Od niedawna w UK więc nie mam jakby rozeznania :)

Radziu

Posty: 12

 
Polowałam na tanie markowe perfumy i mam https://makeupmania.eu. Jak jesteście w UK to koniecznie odwiedźcie. Zamówić hurtowo w rzeczywiście okej cenie można przez internet.

eserved

Posty: 26

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

propek1

Posty: 12

 
A jakbym chciała zakupić w detalu, to czy też się opłaca? Wiele słyszałam i czytałam, iż perfumy projektantów w Anglii to ceny nawet o połowę niższe niż w Polsce.

modniś344

Posty: 19

 
Nie narzekajcie. Większość hurtowni z perfumami w Anglii nie wymaga zamówień ogromnych ilości. Jest zwykle podana cena, od której realizują zamówienia z przesyłką. A bezpośrednio to możesz przyjść i kupić sobie jeden flakonik :)

namok

Posty: 19

 
No niemniej jednak chyba w hurtowni to trzeba złożyć spore zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak licznej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, bo sama poszukuję czegoś zdecydowanie taniej :) niemniej jednak bez wątpienia markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

beata77

Posty: 11

 
Bo oprócz cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i trochę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

dobrmmm

Posty: 24

 
Wszystko zależy od tego, czym jesteś dokładnie zainteresowana. Mogę podesłać adresy wiarygodnych hurtowni kosmetycznych w Anglii, gdzie taniej znaczy nawet do 70% mniej niż u nas.

johncena67

Posty: 17

 
Albowiem oprócz cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i troszkę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

mirekp2005

Posty: 16