Zapachy dla mężczyzn

Zapachy dla mężczyzn

Hej. Jaki zapach polecacie kupić w prezencie kobiecie? :) Totalnie się na tym nie znam a chciałbym swojej narzeczonej dobrać odpowiednią perfumę...Druga rzecz – gdzie w sieci kalkuluje się kupować perfumy? Gdzie mają oryginalne i trwałe markowe zapachy?

namok 

Posty: 1

 
Ile waszym zdaniem za perfumy to jest drogo a kiedy cena jest promocyjna? Za 100 ml 100 zł to jest tanio czy drogo? Czy rzeczywiście trzeba wydać kilkaset złotych za taki większy pojemnik żeby perfuma była trwała? ?

Babeczka

Posty: 17

 
Niektórzy się faktycznie lubią porządnie spryskać zapachem, mam taką koleżankę która jak przychodzi do firmy to rozsiewa zapach na resztę dnia...wylewa na siebie perfumy chyba wiadro co nie ukrywam że jest trochę męczące.

Qwumer56

Posty: 2

 
Ja przez długie lata kupowałam Preta porte i naprawdę dobrze się z nimi czułam ale w końcu stwierdziłam że trzeba coś zmienić i teraz z kolei używam już dość długo Yves Saint Laurent i jednak udało się przyzwyczaić :)

zenek744

Posty: 2

 
Najdroższe perfumy jakie kupowałam kosztowały dwieście złotych, drogo można kupić taniej jeśli się poszuka. Jednak w internecie zapachy wychodzą sporo taniej niż w sklepach stacjonarnych.

mati

Posty: 40

 
Oryginalne perfumy sprzedają na http://testerownia24h.pl. Polecam, tanie autentyczne testery także można faktycznie zaoszczędzić. Ja się ostatnio tutaj załapałam na promocję gdzie Carolina Herrera chociażby kosztowała 109 zł gdzie normalna cena w sklepach to jest coś koło trzech stówek.

hamm45

Posty: 14

 
Nie wiem co tutaj polecić, ostatni raz kupowałem perfumy dobry rok temu dla swojej ówczesnej dziewczyny...nie jesteśmy już razem....nie wiem czy to wina źle dobranego zapachu, ale..kto wie :)

Accoun44

Posty: 23

 
Za oryginalne lepszej klasy perfumy to trochę trzeba zapłacić. Mam takie wrażenie że w dużej mierze płaci się za markę, za te wszystkie kampanie reklamowe z wykorzystaniem gwiazd i celebrytów niż za faktyczny koszt wyprodukowania zapachu...

cerbus34

Posty: 10

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

Joe

Posty: 12

 
Mam ogólnie dwie perfumy, jednych używam na co dzień do pracy, do życia, ale mam też takie specjalne na noc, na imprezę itp. dużo cięższe takie naprawdę z głębokim zapachem.

nevya22

Posty: 27