Strona główna > Dom dla każdego > Kwiaty doniczkowe > trawy ozdobne, poszukuję producenta!

trawy ozdobne, poszukuję producenta!

trawy ozdobne, poszukuję producenta!

Gdzie można odnaleźć duży wybór roślin do ogrodów? Poszukuję wiarygodnego miejsca z ciekawymi ofertami.

strom

Posty: 6

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, albowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w niesłychanie różnych odmianach. Roślina ma do paru cm wysokości.

FOTOhihi

Posty: 7

 
Chyba już wolę mieć jakieś byliny po pięć centymetrów wysokości niż trawnik. Jeśli mam, co dwa tygodnie kosić trawę to nie jest to dla mnie. Nie znoszę koszenia trawy. Chyba mi trauma z dzieciństwa została. Lepiej mieć mały ogród niż później biegać z kosiarką i nawozami i jeszcze to podlewać.

propek1

Posty: 16

 
Jeśli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od bardzo dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

AgnieszkaM

Posty: 29

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam dużo czasu, dlatego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, ale czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Fifej23

Posty: 45

 
Wybór bylin jest bardzo znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

wisła1905

Posty: 15

 
Kocham rośliny, dlatego dla mnie byliny są super. Uwielbiam je samodzielnie sadzić, dlatego w szkółce kupiłem ich bardzo dużą ilość. Mój ogród to głównie byliny, dlatego polecam takie rośliny. Wyglądają naprawdę pięknie.

bruklin187

Posty: 12

 
Mam mały ogród zarówno poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

inhuman

Posty: 9

 
W sprzedaży jest mnóstwo mniej i bardziej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, dlatego na początek jak najbardziej się nadają do ogrodu.

OliToli56

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bo wygląda naprawdę super. Mnie się podoba. W szkółce takiego zakupiłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

micko

Posty: 8