Strona główna > Elektronika dla każdego > Kserokopiarki firmowe > naprawa drukarek Brother we Wrocławiu, poszukuję!

naprawa drukarek Brother we Wrocławiu, poszukuję!

naprawa drukarek Brother we Wrocławiu, poszukuję!

Dzień dobry, proszę mi polecić najlepszy serwis drukarek we Wrocławiu. Szukam, szukam i nic nie mogę odnaleźć konkretnego. Może korzystaliście już z takich usług.

Czarek

Posty: 4

 
Myślisz, iż taki serwis drukarek we Wrocławiu nie naprawi dawnej drukarki? Przecież w drukarkach jest tylko kilka części ruchomych, więc z łatwością można dojść co się popsuło. Zapłacisz za taką naprawę mało pieniążków, wobec tego opłaca się naprawić.

edyta123

Posty: 5

 
Wiem, że jest serwis drukarek Brother we Wrocławiu. Jeśli wpiszesz taką nazwę w wyszukiwarkę, to powinieneś bez problemu ich znaleźć.

TomekK

Posty: 6

 
Wiem, iż jest naprawa drukarek HP we Wrocławiu, ale nie wiem czy specjalizują się również na innych drukarkach. Najlepiej to podejdziesz do paru serwisów i zapytaj, czy w ogóle opłaca się to naprawiać.

hubertus

Posty: 4

 
Widziałam kiedyś serwis z naprawą drukarek we Wrocławiu, jednak nigdy nie korzystałam z takich usług. Mam w domu 2 zepsute drukarki to może im zaniosę i sprawdzę, czy zdołają je naprawić.

hyzio

Posty: 9

 
Jest jeden serwis drukarek Brother we Wrocławiu, ale nie mogę sobie przypomnieć na jakiej ulicy. Musiałbyś poszukać w wyszukiwarce google. Chyba, że jeszcze tutaj ktoś Ci coś podpowie.

benia

Posty: 4

 
Drukarki HP są świetne, dlatego jej nie wyrzucaj. Odszukaj porządny serwis drukarek HP we Wrocławiu i niech panowie, spróbują Ci ją naprawić.

hmielus

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że chyba gdzieś widziałem serwis naprawa drukarek HP we Wrocławiu. Jednak nie jestem do końca przekonany, która to była ulica.

Warszawiak

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o serwis drukarek HP we Wrocławiu to polecam Ci tę firmę https://www.adkprint.pl. Ze swoją drukarką z tej firmy również miałem problem. Zawiozłem ją i na drugi dzień zdobyłem telefon, iż już jest naprawiona.

Krakus

Posty: 19

 
Na pewno znajdziesz dobry serwis drukarek we Wrocławiu. Należałoby sprawdzać opinie na stronach internetowych danych firm. Częstokroć klienci takie wystawiają.

bartek33

Posty: 10