gdzie kupić drzwi wewnętrzne

gdzie kupić drzwi wewnętrzne

W jaki sposób najlepiej podejść do zakupu drzwi wewnętrznych? Potrzebuję namiarów na dobrych producentów i ekipy montażowe. Jeżeli da się wszystko ogarnąć w jednym miejscu to proszę o wskazówkę, bo lokalnie nie jestem w stanie nikogo sensownego znaleźć.

Lupusx

Posty: 1

 
Spróbuj porozmawiać z https://agstyle.pl/, bo mają nawet drzwi wewnętrzne budżetowe w standardowych kolorach. Jeżeli szukasz czegoś do nieruchomości, którą później wynajmiesz, albo nie zamierzasz wydawać kosmicznych pieniędzy to polecam. Dużo dodatkowych rzeczy wchodzi u nich, w tym montaż, gwarancja, pomiary. Wszystkie drzwi dobrze przedstawione bezpośrednio w salonie, albo właśnie w galerii realizacji. Jeżeli szukasz inspiracji to myślę, że warto.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Drzwi wewnętrzne w dużym stopniu dobiera się na zasadzie kontrastów do wnętrza. Nie ma sensu za bardzo przesadzać z kolorystyką, czy dodatkami, bo i tak po pewnym czasie przestaniesz zwracać uwagę na drzwi. Oko się szybko przyzwyczaja.

matek562

Posty: 9

 
Mam od nich drzwi od ponad 10 lat i do tej pory niczego nie poprawiałem. Warto jednak czasami sprawdzić płynność, czy dobrze chodzą.

ombre070

Posty: 8

 
Też myślę, że z drewnianych drzwi będziesz zadowolony. Każdy model inaczej wygląda. Szare dość klasyczne, bo do każdego stylu wykończenia pasują.

Fanatyk

Posty: 2

 
MDF pod kątem drzwi wewnętrznych wystarczający. I tak po montażu rzadko w ogóle ruszasz drzwi. U mnie cały czas otwarte.

ZaNK3R

Posty: 15