pisanie prac zaliczeniowych

pisanie prac zaliczeniowych

Hej, możecie mi kogoś polecić kto zajmuje się pisaniem prac na zaliczenie i będzie wiadomo, że napisze taką pracę na dobrym poziomie. Szukam autora z doświadczeniem w tematyce związane z geografią, jak coś podpowiecie to będę wdzięczny za pomoc. Ewentualnie jakiś serwis, gdzie gromadzeni są autorzy i będzie można tam kogoś wybrać.

Klara323

Posty: 1

 
Pewnie w sieci tych ogłoszeń jest tak dużo, że na spokojnie znajdziesz kogoś kto będzie w stanie taką indywidualną pracę dla Ciebie napisać i zrobi to we właściwy sposób, tak że nie będzie problemów z zaliczeniem.

bartek33

Posty: 8

 
Faktycznie to co ma istotne znaczenie, to by poziom jakościowy był odpowiedni na studia więc warto szukać kogoś kto w danym temacie będzie się dobrze czuł i sobie z nim poradzi.

namok

Posty: 11

 
Najważniejsze będzie utrzymanie właściwego poziomu takiej pracy, którą będziesz zamawiał. To w sumie sprawa kluczowa, od której będzie zależało czy taka praca będzie faktycznie na tym poziomie, który będzie spełnił potem warunki do uzyskania zaliczenia. Jeśli chodzi o właściwy poziom pisanych prac to polecam zajrzeć do oferty redaktor-online.pl i może tam szukać autora, który będzie w stanie się tematem zająć.

Grażyna12

Posty: 4

 
Myślę, że to szukanie autora wcale nie jest takie proste, bo to nie kolejny prosty tekst, ale praca naukowa więc ten poziom merytoryczny już musi być odpowiedni a z tym jak wiemy różnie bywa.

Kitas

Posty: 2

 
Przy poważniejszych tematach, trudniejszych pracach warto już mieć kogoś kto sobie z tym będzie radził i faktycznie praca będzie na odpowiednim poziomie więc sprawdzaj czym może się pochwalić autor jeśli chodzi o doświadczenie.

89ostry89

Posty: 3

 
Faktycznie te serwisy gromadzące autorów wypadają lepiej jeśli chodzi o terminowość piszących. Jest tam pewna kontrola nad tym i ryzyko, że pracy w terminie nie będzie jest mniejsze niż jak szukasz autora na własną rękę, więc to warto wykorzystać i zdecydować się na współpracę właśnie z tego typu serwisem.

Intro_69

Posty: 6

 
Rzeczywiście z tym zamawianiem prac jest różnie szczególnie gdy chodzi o terminowość i na tą kwestię w głównej mierze będzie trzeba zwracać uwagę jak takiego autora szukasz.

bunia98

Posty: 18