wycena rezerw, szukam firmę!!

wycena rezerw, szukam firmę!!

Dwóch pracowników odchodzi na emeryturę i potrzebna jest wycena rezerw na ich odprawy. Kto może się tym profesjonalnie zająć?

suderuss3

Posty: 2

 
Jeśli ktoś chce zlecić wycenę znaku towarowego to na stronie https://attuario.pl znajdzie pomoc firmy, która, na co dzień się tym zajmuje. Pracują tam eksperci, którzy na wszystkim się bardzo dobrze znają. Oni Wam pomogą.

21gregorek

Posty: 13

 
Mnie wycena znaku towarowego była potrzebna, jako zabezpieczenie dla kredytu. Nie wiem dokładnie jak w ogóle się to robi, lecz wiem, że suma wyszła dość duża. To wystarczyło dla banku, który dał na rozwój mojej firmy mnóstwo pieniędzy. Jestem usatysfakcjonowany z takich usług i sam nigdy bym czegoś podobnego nie dał rady zrobić.

Adi666

Posty: 30

 
Specjalistów, którzy zajmują się takimi wycenami jest bardzo dużo. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wtedy nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

Gucio

Posty: 6

 
Fachowców, którzy zajmują się takimi wycenami jest bardzo wiele. Trzeba tylko zawsze w pierwszej kolejności sprawdzać ich referencje, a wówczas nie będziemy mieć żadnych przykrych niespodzianek. Doświadczenie i wiedza są ważniejsze od jakichkolwiek kosztów.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę przez banki czy sądy. Samodzielnie nie da się czegoś takiego zrobić.

luke130

Posty: 14

 
U mnie było potrzebne wycenienie marki i zajęli się tym specjaliści. Proces dość złożony, dlatego zanim do tego doszło zadawali wiele pytań. Najlepiej jest się z taką firmą skontaktować, a wtedy każdy dowie się jak to wszystko ma wyglądać w jego przypadku.

jesika

Posty: 6

 
W Internecie można wszystko znaleźć. Nie tylko dotrzemy do firmy, jaka zajmuje się wycenami marki, ale również możemy bardzo szybko znaleźć opinie na ich temat.

namok

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to wycena firmy jest procesem dość złożonym. Nie każdy może to robić. Do tego konieczne są specjalistyczne uprawnienia i referencje.

Odi

Posty: 6

 
Takie wyceny firm wykonuje biuro aktuarialne z bardzo dużym doświadczeniem. Tylko w takiej sytuacji taka wycena brana jest pod uwagę poprzez banki czy sądy. Na własną rękę nie da się czegoś takiego wykonać.

Dax90

Posty: 23