kredyt dla firm

kredyt dla firm

Wiem, że nadchodzą kryzysowe czasy dla działalności gospodarczych. Inflacja pędzi. Klientów brakuje. Rozliczenia leżą. Nie wiem, w jaki sposób niektórzy radzą sobie na rynku kredytowym. Kto w ogóle ma zdolność?

Kitas

Posty: 2

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

yarofe

Posty: 9

 
Też nie lubię się bawić w formalności, a nawet ciężko ocenić zdolność kredytową, bo warunki w bankach zmieniają się właściwie z dnia na dzień.

Klaudi

Posty: 2

 
Mnie kredyt gotówkowy ratuje, pozyskiwany cyklicznie na dowolny cel. Jeszcze kilka lat temu to załatwiałem wszystkie formalności w banku, bezpośrednio z konsultantem, a teraz muszę przez pośrednika, głównie tego https://business-point.pl/, bo w banku mi odmówiono. Tragedia, procedury się pozmieniały w niektórych placówkach. Widać, że mają wytyczne na odrzucanie niektórych wniosków, albo tak mi się wydaje.

angelika98

Posty: 5

 
Ludzie wierzyli, że niskie stopy procentowe nigdy nie znikną, a rynek jasno pokazuje, że czasy się zmieniają, a dobre czasy się skończyły. Trzeba reagować i się dopasować do nowych realiów po prostu.

munert56

Posty: 6

 
Też uważam, że warto wykorzystać rekomendacje pośredników, bo znają specyfikę banków. Zobacz też, jakich mają partnerów i czy posiadają know how do właściwej analizy kondycji finansowej.

AlU

Posty: 19