siatka do kontenera, poszukuję!!

siatka do kontenera, poszukuję!!

Jakie zabezpieczenie polecacie dokładnie do przetransportowania gruzu – duża ilość. Myślałem o siatce do kontenera.

olboyyy

Posty: 7

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, ale też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, bo wtedy jesteś pewny, że będzie to odpowiednie zabezpieczenie.

Kolekcjoner

Posty: 12

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeśli towar ma być przez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, że to sprawdzony trwały sposób.

neimar10

Posty: 7

 
Warto też dodać, że polipropylenowe siatki na kontenery są siatkami odpornymi na staranie substancji chemicznych. W ich wypadku naprawdę można mówić o mega wytrzymałości.

NanoPIK

Posty: 9

 
Solidne polipropylenowe siatki na kontenery można kupić w tym sklepie https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Mają dobrej klasy materiał, produkcja bezwęzłowa.

wisła1905

Posty: 12

 
A jest jeszcze polietylen. Znacie ten materiał? Może też jest dobry? Pytam, albowiem będę musiał zabezpieczyć transport dokładnie w kontenerach i mam dylemat. Potrzebne mi będzie solidne zabezpieczenie – siatka do kontenera, która będzie odporna na styczność z różnymi materiałami.

labuh

Posty: 15

 
Ja też skorzystam z opinii o siatkach do kontenerów, bo sam muszę znaleźć jakiś właściwy sposób na zabezpieczenie. Może są jakieś jeszcze inne sposoby? Szukam, czytam i zastanawiam się, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z tego co widziałem, mamy na naszym rynku kilku dobrych producentów.

maniek

Posty: 7

 
Ja również polecam polipropylen. To solidne tworzywo. Mam taką siatkę na kontener i nie mam z nią żadnych problemów. Jeśli chodzi o montaż i demontaż prosta sprawa. Jestem bardzo zadowolony z jakości.

Nixel92

Posty: 20

 
Mamy polipropylenowe siatki do kontenerów i jest dobrze. Oznacza, iż bardzo dobrze się je użytkuje. Poddają się przy montażu, bo są elastyczne. Można wybrać siatki wzmocnione. Są też pionowe od przegrodzenia towarów.

warter88

Posty: 9