WITAMY

Forum na czasie - firma Ci nie jest obca

poradniki o technologii, gdzie ?

Strona główna > Firmy > Handel > poradniki o technologii, gdzie ?

poradniki o technologii, gdzie ?

13.09.2018 00:30:15 

Witam. Mam pytanie o poradniki o marketingu. Czytaliście ostatnio coś dobrego, nowego i rzeczywiście przydatnego?

13.09.2018 04:59:53 

Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwyczajnie o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, jaka przydaje się każdej młodej pani domu ;)

14.09.2018 23:06:11 

Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

15.09.2018 19:57:22 

Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/glinka-kosmetyczna-jak-stosowac/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, lecz widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

16.09.2018 23:38:09 

Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

17.09.2018 06:36:34 

Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

18.09.2018 15:37:59 

Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, iż najpierw czytałem mnóstwo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednakże zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

19.09.2018 16:56:53 

Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

Ostatnio dodane posty

Poszukaj kogoś kto pomaga rejestrować spółki w Anglii i oferuje wsparcie jeśli chodzi o późniejszą obsługę takich spółek. Temat nie jest prosty więc akurat przyda się tutaj ktoś kto faktycznie ma doświadczenie w tym konkretnym temacie i sobie z nim dobrze poradzi.

Jak chcesz rozwijać działalność to pomoc kogoś kto zna realia angielskiego prawa i rynku będzie cenna, możliwe, że z taką osobą też łatwiej będzie nawiązać jakieś kontakty z kontrahentami z UK. To istotna kwestia, której nie powinno się lekceważyć.

Jak nie masz doświadczenia jeśli chodzi o spółki LTD i nie prowadziłeś takiej firmy to pomoc kogoś kto taką aktywność prowadził może być bardzo cenna. Warto mieć to na uwadze i szukać takiego wsparcia, ponieważ to będzie ułatwienie dla rozwoju własnej firmy.

© Copyright Znasztoforum.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.