poradniki o technologii, gdzie ?

poradniki o technologii, gdzie ?

Witam. Mam pytanie o poradniki o marketingu. Czytaliście ostatnio coś dobrego, nowego i rzeczywiście przydatnego?

Adam 105

Posty: 3

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwyczajnie o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, jaka przydaje się każdej młodej pani domu ;)

CZesiek45

Posty: 8

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bo wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i właściwie każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

bartek33

Posty: 13

 
Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/glinka-kosmetyczna-jak-stosowac/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, lecz widziałam, że kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

Dax90

Posty: 23

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, że najpierw czytałem dużo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

willos

Posty: 9

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

wisła1905

Posty: 10

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, iż najpierw czytałem mnóstwo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednakże zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

Pyszności2

Posty: 11

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

Black_Riot

Posty: 14