Strona główna > Firmy > Handel > poradniki o fitnessie, gdzie warto ?

poradniki o fitnessie, gdzie warto ?

poradniki o fitnessie, gdzie warto ?

Będą mi potrzebne poradniki o fitnessie. Chcę dokonać w swoim życiu kilku zasadniczych zmian. Coś polecacie?

Kruk

Posty: 3

 
Od dawna nie czytałem porządnych artykułów o motoryzacji. Gdyby ktoś mógł podsunąć ciekawą lekturę w zakresie wyboru auta i pożyczki na ten cel, super. Swoją drogą przejrzałem już mnóstwo serwisów w tym zarówno typowo branżowych i nie znalazłem odpowiedzi na wiele pytań. Jak coś, czekam i niezmiernie dziękuję.

cr7

Posty: 21

 
O bardzo dziękuję. W sumie może trochę się spieszę z tym planowaniem wakacji, ale wolę wcześniej niż na ostatnią chwilę. No i mam obawy co do zagranicznego urlopu. Uważam, że synuś jest jeszcze za mały. Co sądzicie? Na pewno skorzystam z pomocy i sprawdzę te porady oraz poradniki o modzie :)

Ukilo00

Posty: 25

 
Mam przygotować faktycznie wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Odszukałam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

Radziu

Posty: 12

 
Nie piję kawy :( Możesz pomóc, jeśli znasz idealne poradniki o podróżach ewentualnie o modzie. To tematyka, jaką mogę chłonąć tonami. Nigdy nie jest dość. Też pozdrawiam :)

Wariat

Posty: 10

 
Całkiem zgłupiałam. Chcę znaleźć informacje o diecie, ćwiczeniach i zdrowym trybie życie i nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Polecacie przeczytać jakieś artykuły o fitnessie. Jak coś znacie, napiszcie.

Julian

Posty: 5

 
To szczerze polecam sięgnąć z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/swieta-w-norwegii/. Mają tu dużą liczba interesujących kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, bowiem prowadzona rzetelnie i regularnie. Możesz zajrzeć, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

propek1

Posty: 10

 
Widzę, że wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich ogromnych dylematów ;)

Iwona3

Posty: 8

 
Dzięki. Na pewno sprawdzę. Swoją drogą kiedyś korzystałem z takiego portalu lifestylowego, tyle iż to było dawno i już nie pamiętam jaki. Nie mogę odszukać. A tam właśnie pisali z sensem i to na różne tematy nie tylko motoryzacyjne. To był taki fajny serwis dla kobiet i mężczyzn :D

Black_Riot

Posty: 9

 
Od dawna nie czytałem dobrych artykułów o motoryzacji. Gdyby ktoś mógł podsunąć ciekawą lekturę w zakresie wyboru auta i pożyczki na ten cel, super. Swoją drogą przejrzałem już mnóstwo serwisów w tym także typowo branżowych i nie znalazłem odpowiedzi na wiele pytań. Jak coś, czekam i bardzo dziękuję.

Madzia

Posty: 5