poradniki o technologii, polecicie ?

poradniki o technologii, polecicie ?

Potrzebna mi wiedza na temat prowadzenia firmy. Jeśli macie namiary na jakieś rzetelne artykuły o marketingu, dajcie znać.

Winect56

Posty: 4

 
No i widzę, że mamy podobny problem. Podpinam się pod temat dobrego portalu lifestylowego i czekam na wasz odzew w sprawie. Mam nadzieję, że szybko podeślecie tu swoje propozycje.

edmundzio

Posty: 10

 
A jakaś stronka z artykułami o technologii? Ktoś coś? Ciekawi mnie ta tematyka, a jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego. Chodzi mi o naprawdę super nowości. Znacie? Piszcie. Będę czytał :D

czastek6

Posty: 14

 
Ten portal lifestylowy uważam za całkiem spoko http://citymag.pl/porady-fundusze/. Znajdziesz tam też mnóstwo fajnych artykułów w dziedzinie technologii, czego właśnie szukasz. Życzę miłej lektury.

munert56

Posty: 16

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

Haruś234

Posty: 6

 
Według mnie trzeba poznać od podszewki taki serwis, żeby mu zaufać. Zwykle, gdy trafiam na nowy portal lifestylowy, czytam to, co interesuje mnie najbardziej. Potem przechodzę do innych kategorii i już wiem, czy się nadaje na dłuższe posiedzenia :D Na wielu z takich piszą eksperci w danych dziedzinach i tylko z takich korzystam na stałe.

KRK-Gosiaa

Posty: 4

 
Na jakim? Pisz, albowiem mnie też wzięło na zdrowy tryb życia. Dzięki temu, że udało mi się schudnąć 5 kg, zaczęłam wierzyć w siebie i w to, co kiedyś było dla mnie wręcz niemożliwe. Lubię czytać artykuły o domu, o zdrowiu i ćwiczeniach.

Lipa08

Posty: 4