Gdzie można w Krakowie dostać wkłady kominkowe ?

Gdzie można w Krakowie dostać wkłady kominkowe ?

Potrzebna mi pomoc osób, które dokonywały zakupu w jakimś sprawdzonym sklepie z kominkami w Krakowie.

y-grek56

Posty: 3

 
A jak to wygląda z tym kominkiem gazowym w Krakowie? Koniecznie musi go montować osoba z uprawnieniami? Pomyślałem nad takim kominkiem, albowiem podobno taki też można podłączyć do DGP? Wiecie coś na ten temat?

TomekK

Posty: 15

 
Ja widziałem, iż są różnice w cenach, jeśli chodzi o kominki w Krakowie. W jednym sklepie widziałem nawet całkiem dobrze zaopatrzoną kategorię promocji :D Jestem zadowolony, bowiem widzę, iż będę mógł poszperać i może coś znajdę taniej. Rodzinka uparła się na kominek i nie mam wyjścia.

ciumar1

Posty: 11

 
Ja widziałem, że są różnice w cenach, jeśli chodzi o kominki w Krakowie. W jednym sklepie widziałem nawet całkiem dobrze zaopatrzoną kategorię promocji :D Jestem zadowolony, bo widzę, że będę mógł poszperać i może coś znajdę taniej. Rodzinka uparła się na kominek i nie mam wyjścia.

namok

Posty: 12

 
No właśnie dla mnie najważniejsza jest pomoc, bo zupełnie nie orientuję się w tym temacie, a zależy mi na ogrzewaniu domu. Szukam wkładów kominkowych w Krakowie, które sprawdzą się w przypadku dużego domu.

willos

Posty: 9

 
Tak polecam. To naprawdę sprawdzona firma, jeśli chodzi o kominki. Mają sklep na Stattlera. Oferta dostępna jest także pod tym adresem http://biokominekgalina.pl. Sam u nich kupowałem :)

Boss

Posty: 7

 
Będziesz zmuszony instalować system Dystrybucji Gorącego Powietrza lub nie, natomiast wtedy musisz wybrać któryś z wkładów kominkowych z płaszczem wodnym w Krakowie. Na szczęście u nas w mieście jest duża konkurencja, więc możesz być pewny, że odszukasz coś w swoim budżecie.

gregcie@

Posty: 18

 
To jaki w końcu sklep z kominkami w Krakowie polecacie? U nas jest według mnie za mnóstwo ofert ;) Trudno zdecydować się na którąś. Czy sugerować się ceną? Jak myślicie?

TomekK 

Posty: 4