Strona główna > Firmy > Handel > siatka zabezpieczająca, polecicie sklep?

siatka zabezpieczająca, polecicie sklep?

siatka zabezpieczająca, polecicie sklep?

Witam. Chcę kupić siatkę na piłkochwyty. Zastanawiam się nad materiałem, sprzedawcą i usługodawcą od montażu.

Mr Frog

Posty: 4

 
To sprawdzony sklep z siatkami zabezpieczającymi https://ochronne.com.pl. Proponują nie tylko asortyment, lecz też montaż. Z własnego doświadczenia nie mam się do czego przyczepiść, po prostu sprawdzona polska produkcja.

Yuri20

Posty: 9

 
My również korzystamy z takich zabezpieczeń, a dokładnie na lodowisku do hokeja. Tu bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową. Gdyby nie siatki sportowe zamontowane dla ochrony publiczności, nie byłoby szanse żadnej gry. Można powiedzieć, że siatki PP są niezniszczalne.

zimek123456

Posty: 33

 
Przypadkiem zerknąłem na stronę producenta i jestem pod wrażeniem, że siatka polipropylenowa może służyć w tak dużo miejscach. Myślałem, że to siatka do amatorskich zabezpieczeń :), a tutaj jednak okazało się, że to mega fachowe zabezpieczenie, z którego korzystają również firmy budowlane.

cirus

Posty: 25

 
To prawda, że skuteczność siatki sportowej jest faktycznie uzależniona zarówno od stosownego montażu. W przypadku obiektów sportowych taki doświadczony montaż to konieczność.

gregcie@

Posty: 11

 
W sumie też nie mam zastrzeżeń do jakości siatek ochronnych. Są skuteczne, natomiast też bezpieczne. Nie pękają, nie mają ostrych krawędzi. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia dla domu, z którymi będą posiadały styczność dzieci, to na pewno sprawdzony produkt godny polecenia.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Muszę kupić właśnie takie siatki osłonowe na działkę. Takie ogrodzenie będzie pewnie najtrwalsze. Co sądzicie o żywotności siatek? To skuteczne rozwiązanie, czy szukać czegoś innego?

HARY1953

Posty: 40

 
Dobry wybór, bo najwłaściwsza jest siatka polipropylenowa. Takiej nie da się zniszczyć :) Korzystamy z takiego rozwiązania na hali przemysłowej. Służy nam także w transporcie. Z własnego doświadczenia możemy polecić, bo to siatka PP odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Równie dobrze można ją używać na zewnątrz.

mnichu66

Posty: 9

 
Ja także myślałem o czymś takim. Nie znalazłem innego sposobu, żeby zabezpieczyć całość schodów w domu. Takie zabezpieczenie jest potrzebne, bo mam małe dzieci, które jeszcze trochę i zaczną się interesować chodzeniem :) Poza tym to siatka zabezpieczająca, która dobrze się prezentuje.

cough76

Posty: 19

 
Właśnie mnie się udało odszukać świetną ofertę siatek sznurkowych z montażem i zamówiłem, z czego jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Również poszukiwałem i porównywałem oferty. Samo rozwiązanie polecam, bowiem nie ma lepszego sposobu na bezpieczeństwo na trybunach sportowych.

Black_Riot

Posty: 10