poradniki o technologii, znacie ?

poradniki o technologii, znacie ?

Witam. Znacie może jakieś ciekawe strony z artykułami o technologii? Tak żeby naprawdę były na czasie :) Dziękuję.

Zlomex

Posty: 6

 
Zależy kto, co lubi. Ja chętnie czytam o modzie, niemniej jednak na portalach lifestyle dość wielokrotnie wynajduję też bardzo ciekawe poradniki o marketingu, a to moja branża, więc wiem, co piszę :)

Yuri20 

Posty: 4

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

Black_Riot

Posty: 5

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, zwłaszcza jeśli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś ważną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest dużo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

Asiaa56

Posty: 5

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Rzeczywiście cieszę się, iż nie muszę kupować już gazet, bowiem na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

czertes

Posty: 20

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/czym-sa-grzejniki-dekoracyjne/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

viencek

Posty: 37

 
Portal lifestylowy uważam za sprawdzoną skarbnicę wiedzy, ale dla kobiet. Dla nas facetów raczej niewiele tam jest czegoś do poczytania. Tak uważam. Chyba, iż macie różne zdanie na ten temat.

Krakus

Posty: 13

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

KKkurol

Posty: 6

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

Ciapek

Posty: 8