poradniki o technologii, szukam

poradniki o technologii, szukam

Jakie artykuły o marketingu polecacie początkującemu przedsiębiorcy? :D Może jakaś fajna stronka, blog?

oooo_ooo

Posty: 4

 
Tak poradniki o domu, to świetna sprawa. Szukam takich zwykle, gdy muszę wywabić plamę i uratować przypalony obiad. Typowo babskie sprawy i tajemnica, więc nic więcej już nie piszę :D

marysss

Posty: 13

 
Ostatnio mocno wpuściłem się w sferę szeroko pojętego biznes :D Nie mam zamiaru zrezygnować, wręcz przeciwnie studiuję wszelkie poradniki o marketingu. Czytam wszystko :)

Jasio234

Posty: 14

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zaspokojony. Nawet żonie poniektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

hybris4

Posty: 19

 
Jak odszukasz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak należytej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, iż sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

NiKRK45

Posty: 23

 
To stronka z artykułami o zdrowiu http://citymag.pl/naturalne-soki-kluczem-do-zdrowia/. Już niejeden raz przekonałam się, że to niesłychanie rzetelne wpisy. Polecam z własnego doświadczenia. Duża ilość ciekawych artykułów również fajnych przepisów na domowe zdrowe jedzonko.

aliwertus

Posty: 15

 
Ja raczej też nie mam kłopotów ze odszukaniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych rzeczywiście mnóstwo profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Lecz to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może zatem zawsze mam tyle szczęścia.

szarky

Posty: 24

 
Nie jestem pewna, natomiast to chyba ten właśnie blog, o jakim sama chciałam napisać, iż ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i faktycznie ciekawie opracowanych wpisów. Normalnie w tych sprawach jestem wybredna.

Oct714

Posty: 7

 
To prawda, iż wszelkie poradniki o zdrowiu trzeba traktować z pewnym dystansem, szczególnie gdy dotyczą chorób i dolegliwości. Na pewno można korzystać z przepisów na zdrowe obiady itd. Kiedy zaczynałam zdrowy tryb życia, takie właśnie blogowe porady były moim jedynym wsparciem.

Posty: 6