dobre biuro nieruchomości Warszawa

dobre biuro nieruchomości Warszawa

Możecie podpowiedzieć jakąś agencję nieruchomości, która ogarnia apartamenty w Warszawie przeznaczone na wynajem? Apartament na Żoliborzu, wysoki standard i też zależy mi w związku z tym na profesjonalnej obsłudze. Jeśli możecie kogoś polecić to dajcie znać, najlepiej właśnie taką agencję, która nie idzie w ilość, ale skupia się na jakości obsługi i właśnie na tych propozycjach, które odnoszą się do nieruchomości luksusowych.

Nowe-Torby

Posty: 2

 
Próbuj kontaktować się z biurem https://vilea.pl/. Specjaliści od nieruchomości premium, świetne podejście do klienta, prezentacja oferty w branżowych magazynach, odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. W tym zakresie faktycznie na ich ofertę można liczyć i uważam, że warto będzie z takiej właśnie propozycji skorzystać.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Z mojej perspektywy mogę podpowiedzieć, że do nieruchomości premium warto mieć też biuro, które się takimi nieruchomościami zajmuje, ma doświadczenie w obsłudze i zagwarantuje faktycznie działanie na wysokim poziomie. Istotne będzie między innymi to jak będzie wyglądać sama prezentacja nieruchomości, czy uda się w gust potencjalnego klienta trafić.

NanoPIK

Posty: 9

 
Warto mieć kogoś kto się zajmuje takimi działaniami jak home staging i podobnymi kwestiami. Ma to jednak spore znaczenie, bo będzie się trzeba liczyć między innymi z tym, że przy nieruchomościach premium czasami drobne elementy będą decydować o tym czy faktycznie trafi się do klienta i wzbudzi zainteresowanie daną nieruchomością.

Herkuless

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to uważam, że przy nieruchomościach, które mają standard premium jednak warto mieć też kogoś kto się takimi właśnie nieruchomościami zajmuje na co dzień i ma w tym zakresie doświadczenie. To istotna kwestia, dzięki której ostatecznie będzie można oczekiwać, że uda się dotrzeć do klienta.

labuh

Posty: 6

 
Faktycznie jeśli chodzi o promowanie nieruchomości, które są drogie, nowocześnie wyposażone to trzeba coś więcej zrobić niż dodawać kolejną ofertę do serwisów ogłoszeń. Jednocześnie będzie trzeba umieć to zorganizować w taki sposób, że dotrze się do tych osób, które faktycznie będą zainteresowane taką nieruchomością premium.

Kitas

Posty: 2

 
Zwykłe ogłoszenia to nie mają sensu, bo klienci premium zupełnie inaczej szukają dla siebie ofert i jak chcesz promować swoją ofertę to musisz mieć taką możliwość, by właśnie do klientów premium trafić a to wcale nie jest taki proste. Jest w tym zakresie spora konkurencja, ale też trzeba się umieć w tych ramach jakoś przebić.

Oleczka1

Posty: 2

 
Promowanie oferty w charakterze nieruchomości luksusowej wymaga czegoś więcej niż serwisu z ogłoszeniami i tutaj musisz mieć faktycznie jakaś witrynę, gdzie będzie można się dobrze zaprezentować. Więc moim zdaniem warto poszukać kogoś kto się nieruchomościami na co dzień zajmujem zna rynek i wie jak przygotować ofertę, by do klienta trafić.

JasioJasio

Posty: 5

 
Niektóre biura obecnie skupiają się na nieruchomościach premium to warto będzie faktycznie coś sensownego znaleźć. Takie firmy mając doświadczenie, znając realia rynku będą w stanie między innymi zająć się skutecznym promowaniem takiej oferty. Trafienie do potencjalnych klientów wymaga pomysłu na to jak to będzie wykonane.

tigra32

Posty: 13

 
Na pewno przy mieszkaniach, apartamentach premium bardzo istotne będzie między innymi to jak będą one promowane więc wydaje mi się, że ten element faktycznie musi być brany pod uwagę i ostatecznie będzie miał wpływ na to czy znajdzie się kupca czy najemcę. Warto korzystać z biura, które w takich nieruchomościach się specjalizuje.

wisła1905

Posty: 10