DJ Bobo koncerty, poszukuję ?

DJ Bobo koncerty, poszukuję ?

W tym roku słyszałem, że będzie sporo fajnych koncertów, ma być też DJ Bobo.

Szukam gdzie mógłbym dostać bilety.

tasdefleja

Posty: 14

 
Każdy koncert DJ Bobo jest niesłychanie dobrze przygotowany. Zresztą nie robi on przecież tego sam, niemniej jednak z tego co wiem, to sporo jest z jego pomysłów. Nie da się ukryć, jest twórczy, ma talent i tyle, a poza tymi i pieniądze. Dobrze, że wciąż koncertuje, może skuszę się jak do nas przyjedzie.

KKatia

Posty: 44

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to ponownie chętnie będę w nim uczestniczyć. Rzeczywiście jest pożądane byłoby zakupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Warto ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do obecnie jest dla swoich fanów obecny.

Eloelo-2

Posty: 18

 
Mnie podoba się każdy koncert DJ Bobo, który widziałam. Jestem jego fanką od lat, stosownie od dziecka. Szkoda tylko, że tak rzadko jest w Polsce. Na pewno nie gra koncertu jak nie jest w formie, nie może sobie na to pozwolić, by stracić wszystko to nad czym pracował tak długo i zdobywał taką jak ma teraz popularność.

Lalka

Posty: 24

 
Takiego gościa jak DJ Bobo nie zapomina się. Zresztą zaczynał wtedy, jak ja zaczynałam interesować się muzyką. Jest jakby po części kawałkiem mojej przeszłości, jaką niezwykle miło wspominam. Śledzę o nim informacje, lecz chyba nie będzie żadnego na razie koncertu. Jak coś, to piszcie kochani. Pozdrowionka.

Jacuś22

Posty: 30

 
Nigdy nie zapomnę tych koncertów DJ Bobo, które oglądało się kiedyś w telewizji. Nie miałam nigdy szanse wyjechać na żaden z nich, ale teraz gdy będzie w Polsce, z pewnością się skuszę. Pozdrawiam wszystkich.

Pamooko

Posty: 13

 
Tu jest możliwość znalezienia informacji na temat koncertów DJ Bobo http://www.dj-bobo.pl.

Jak bilety są dostępne na koncert u nas w Polsce to właśnie tu można je bez problemu kupić online. Osobiście kocham się w jego występach, byłam na dwóch i wiem, że jest warto w nich uczestniczyć.

Wygodniś22

Posty: 14

 
Kilka lat temu byłam na koncercie DJ Bobo. Jeśli taki ma być w Polsce, to znów chętnie będę w nim uczestniczyć. Naprawdę jest warto kupić bilety na tego artystę. Nigdy nie miałam okazji być na lepszym show. Warto ludziska zobaczyć kogoś, kto zaczynał w latach 90-tych i do dziś jest dla swoich fanów obecny.

Motospec

Posty: 18