Francesco Napoli koncerty, polecacie ?

Francesco Napoli koncerty, polecacie ?

Wiecie coś na temat, że ma być u nas Francesco Napoli i grać koncert? Chętnie się przejadę, by zobaczyć włoską gwiazdę lat 80- tych.

dumser56

Posty: 11

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Francesco Napoli, natomiast mam zamiar nabyć je poprzez internet. Może zrobię prezent rodzicom, pewnie byliby zadowoleni, to ich czasy i ich muzyka. Nie wiem jaka cena, natomiast chyba tanio nie kosztują.

aleks22

Posty: 15

 
Jeżeli chodzi o koncert Francesco Napoli to niezmiernie się weselę, iż do ans przyjedzie. Nabyłam bilety dla siebie i dla mamy. Kiedyś była jego fanką, pamiętam te przeboje, jak puszczała z magnetofonu. To były czasy. Chcę wykonać jej prezent. Myślę, iż niezmiernie się ucieszy. Koncert będzie w listopadzie.

borek149

Posty: 20

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Francesco Napoli, ale mam zamiar kupić je przez internet. Może zrobię prezent rodzicom, pewnie byliby zadowoleni, to ich czasy i ich muzyka. Nie wiem jaka cena, ale chyba tanio nie kosztują.

none-top

Posty: 27

 
Nie ma to jak znaleźć się na koncercie kochanych legend muzycznych. W tym roku, w listopadzie Francesco Napoli będzie w Polsce. Jak nie macie jeszcze biletów, to się pośpieszcie, bo schodzą jak świeże bułeczki.

codePerformance

Posty: 17

 
W tym roku będą w Polsce super koncerty. Na pewno przyjedzie do nas Francesco Napoli.

Na tej stronie można kupić bilety http://www.francesconapoli.pl.

Tenesy90

Posty: 29

 
Kochani w tym roku będziemy mogli poszaleć przy świetnych rytmach. Będzie u nas Francesco Napoli, a koncerty będą grać jeszcze inne gwiazdy. W listopadzie na andrzejki będzie się po prostu działo.

miszekkk5

Posty: 13

 
Kocham te emocje na koncertach, w tym roku czeka nas koncert Francesco Napoli. W Sopocie na Ergo Arenie będzie jeszcze dużo innych gwiazd muzycznych, takich z lat 90tych.

kubaraj

Posty: 20