Alphaville koncerty, jak grają ?

Alphaville koncerty, jak grają ?

Cieszę się, że Alphaville udziela się dalej i daje koncerty. Kiedyś lubiłam słuchać ich muzyki. Wiecie może, czy ma być teraz jakiś ich koncert?

bruszek55

Posty: 17

 
Nigdy nie widziałam na żywo Alphaville. W tym roku będę mieć okazję, bo będzie koncert tak jak piszecie. Kiedyś słuchałam tylko ich, niemniej jednak to nie ulega wątpliwości było dawno. Wciąż mam sentyment do tego zespołu. Nie jest już w tym samym składzie, niemniej jednak mnie to nie przeszkadza. Liczy się to, iż jest Marian Gold.

Pamooko

Posty: 14

 
Dokładnie tak jest. Frontman działa już w pojedynkę bez Bernarda Lloyda, natomiast cudownie mu to wychodzi, a koncerty Alphaville są wyśmienite. Można obejrzeć je sobie w necie i samemu ocenić dokładnie. Dla mnie to był kiedyś idol.

Jasia12

Posty: 31

 
Mój kochany idol Marian Gold wciąż dla nas śpiewa, niezwykle się z tego weselę i śledzę wszystkie informacje o nim, co teraz robi. Jak będzie koncert Alphaville na andrzejki w listopadzie to pojadę. Słyszałam, że ma być. Pozdrawiam wszystkich rockowo. Trzymajmy się nadal razem.

lumer45

Posty: 19

 
Na tej stronie są najświeższe informacje o Alphaville http://www.alphaville.com.pl Koncert będzie w tym roku dwa razy, można już kupić bilety.

Pozdrowionka.

yarofe

Posty: 22

 
Takiego rocka jak grają Alphaville już nie ma. Warto więc go kultywować i kochać tak jak robiło się to wcześniej. Inni się śmieją, ale nie mają z czego. Ja jadę na ich koncert w czerwcu.

misuuuop

Posty: 17

 
Tak na marginesie Waszych rozmów, Alphaville to stary dobry zespół, który musi do nas przyjeżdżać. Kiedyś świetnie bawiłem się na ich koncertach i teraz nie wyobrażam sobie, żeby do nas nie przyjeżdżali.

Ptaszyna

Posty: 11

 
Alphaville był w Polsce wiele razy. Osobiście bardzo cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, ale mnie zespół nadal się podoba. Stare dobre wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Bardzo się cieszę, że koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

CHatka-eKo

Posty: 11

 
W tym roku Alphaville będzie w Polsce latem i na andrzejki. Pomimo, że Marian Gold gra już sam, nadal ich bardzo lubię. W sumie to był jeden z zespołów, na których opierało się moje dzieciństwo. Jak mógłbym nie iść na koncert. Wierni fani też musicie tam być. Bilety są już dostępne.

modniś344

Posty: 19

 
Mnie się wydaje, iż Alphaville częstokroć gości w Polsce. Gdzieś czytałam, iż frontman bardzo lubi naszą polską publiczność. To dobrze. Szkoda byłoby, gdyby nie przyjeżdżali do nas. Dawna muzyka stale musi być kultywowana, żeby nie zaginęła. Nie da się żyć tylko tym, co jest teraz. Jeżeli chodzi o ich dorobek muzyczny, to bardzo go cenię.

sethe

Posty: 26