In-Grid koncerty, gdzie ?

In-Grid koncerty, gdzie ?

Hej, chętnie poczytam aktualne info o In-Grid. Jak znacie jakąś stronkę o niej to napiszcie. Może będzie u nas z koncertem?

fustrant00

Posty: 10

 
Jak szukacie newsów o In-Grid to tu macie fajna stronkę http://www.ingrid.pl. Ostatnio miałam okazję być na jej koncercie, było świetnie. Takich oryginalnych wokalistek to nam brakuje. Pokochałam to jak ona śpiewa.

Codziennie jej słucham.

mikusiński

Posty: 13

 
Śledzę poczynania In-Grid i jestem pod wielkim wrażeniem jej talentu. Osobiście niekoniecznie lubię francuskie piosenki, ale akurat w wykonaniu tej wokalistki mogę słuchać ich bez końca.

Klakier

Posty: 14

 
Muszę jako pierwsza dowiedzieć się o koncercie In-Grid, jest moją idolką od lat. Była w naszym mieście, byłyśmy razem z koleżankami. Do tej pory wspominam ten koncert. Było tak fajnie, że na następnym też muszę być, choćby był w innym mieście.

Grabow12

Posty: 16

 
To ekstra, iż znowu będzie koncert In-Grid w Polsce. Osobiście ta piosenkarka leży w moich muzycznych gustach. Kocham się we wszystkim co francuskie.

dawid123

Posty: 19

 
Można zapisać się na newsletter i być na bieżąco jeśli chodzi o koncerty In-Grid. W tamtym roku była u nas i byłam na jej koncercie. Niczego sobie, lecz szału nie było. W sumie to ludzi też nie było tak mnóstwo, jak można było przypuszczać, że będzie.

LKC00

Posty: 19